Ev / Blog / Epic Games Hesabına Bedava Oyun Nasıl Eklenir?
epic games

Epic Games Hesabına Bedava Oyun Nasıl Eklenir?

Epic Games, oyunculara sürekli verdiği bedava oyunlar ile, sattığı kaliteli oyunlarla sevilen bir firma. Peki bu dağıtılan bedava oyunları nasıl alacağız?

Fortnite ile ivme yakalayan, verdiği bedava oyunlarla büyümesini sürdüren ve bilgisayarda daha önce oynanmayan oyuncuları bizlere sunarak gönüllerimizi fetheden Epic Games’i duymayan yoktur aramızda. Her hafta oyun dağıttıkları yetmiyormuş gibi kış indirimleriyle birlikte 12 gün üst üste oyun veren platformun bu güzelliğinden faydalanmak isteyenler de çok. Siz de Epic Games platformundan nasıl bedava oyun alacağınızı merak ediyorsanız doğru yazıdasınız. Bugün verilen bedava oyun Hello Neighbor, dilerseniz örneğimizi de bu oyun üzerinden verelim.

Epic Games Hesabına Bedava Oyun Ekleme

  • İşlem oldukça kolay. Öncelikle hesabımız yoksa bu linke tıklayarak kendimize bir Epic hesabı oluşturuyoruz.
  • Sonra yapmamız gereken ise yine yapmadıysanız resmi sitenin sağ üst kısmından Epic Games Launcher’ı indirmek.

indir epic games

  • Launcher indikten sonra uygulamanın içinden kendi Epic Games hesabımıza giriş yapıyoruz.
  • Uygulamanın sol tarafındaki “Mağaza” sekmesine girdikten sonra biraz aşağı kaydırarak Ücretsiz Oyunlar kısmına ulaşıyoruz. Epic bir bedava oyun dağıtıyorsa oyun illaki burada gözükecektir.

epic ücretsiz

  • Bedava oyunun üzerine tıkladıktan sonra “Al” butonuna tıklayarak oyunu ücretsiz bir şekilde sepetimize ekliyoruz.

al

  • Ardından karşımıza çıkan sayfada ise işlemi tamamlıyoruz, bedava oyun kütüphanemize eklenmiş oluyor.

Epic Games’in bedava oyunlarından yararlanmanızın yanısıra Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls gibi şaheserleri de mağazadan gerekli miktarı ödeyerek alıp sanatı damarlarınıza kadar hissedebilirsiniz. Epic’in bu atakları oyun platformları arasındaki çekişmeyi arttıracak gibi duruyor, bu da en çok biz oyuncuların işine geliyor. Umarız daha az para ödeyerek daha çok oyundan daha fazla zevk alabiliriz 🙂

Yazımız yararlı olduysa bizi yorumunuzla desteklemeyi unutmayın. Bunun gibi bilgilendirici yazılarımızın devamı için blog kategorimizi takipte kalabilirsiniz.

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.