Anasayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

Oyungg ile 2016 yılında başladığımız Oyun Medya maceramıza, SaveButonu ile devam ediyoruz.

Yıllar süren bu maceranın sonucunda birçok tecrübe kazanmış olmamıza karşın hala bunun işten ziyade bir eğlence olduğunun bilincindeyiz ve içerik oluşturmaya bu bilinçle devam ediyoruz. Eski adresimizde 2.000’in üzerinde içeriğimiz ile yüz binlerce okura ulaşmayı başarmıştık. Tabii ki sayılar değil, önemli olan kalite. Dolayısıyla yeni adresimiz olan SaveButonu da çizgisini koruyarak en güzel anlatımlar ile, en hızlı haberleri ve yan içerikleri siz oyunseverlere sunacak.

SaveButonu, Eran Küçük tarafından 2019 yılının Ekim ayında kuruldu. Bununla birlikte yazar ve yönetim ekibiyle yola koyuldu. Bu sebeple adı anılması gereken, destek elini esirgemeyen bazı isimleri anmak lazım. Site’nin açılışında emek veren bu isimlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Emrah Usta, Beril Özge Danacı, Efe Eren Genç, Mehmet Bozkurt, Kerem Doğan Karakoç. Manevi ve maddi destekleriniz için teşekkürler.

Bu sayfaya ulaşmayı başarmış okurlarımız, sizi rakam olarak görmeyen ve gerçekten de sermayesiz olarak başladığımız bu işimizle size ulaşmış olmak nasıl büyük bir keyif anlatamayız. Lütfen bizi okumaya devam edin ve bizimle ilgili beğenmediğiniz her şeyi bize bildirin olur mu? Sizi çok seviyoruz.

E-Posta Adreslerimiz

Bilgi: info@savebutonu.com

Basın Bültenleri: basin@savebutonu.com

Yönetim: eran@savebutonu.com

Sponsorluk: eran@savebutonu.com – ozge@savebutonu.com – efe@savebutonu.com