Ev / Künye

Künye

İmtiyaz Sahipleri:

Eran Küçük (eran@savebutonu.com)

Genel Yayın Yönetmeni:

Efe Eren Genç (efe@savebutonu.com)

Editörlerimiz:

Kerem Doğan Karakoç (kerem@savebutonu.com)

Beril Özge Danacı (ozge@savebutonu.com)

Sosyal Medya Direktörü

Kemal Özbek (kemal@savebutonu.com)

Reklam ve Sponsorluk:

Atabek Batuhan Bilgiç (atabekbatuhan@savebutonu.com)

Kayra Tokgöz (kayra@savebutonu.com)

Grafik Tasarım

Asude Rana Hayırlıoğlu (asude@savebutonu.com)

Hukuk Danışmanı:

Av. Bora Üzüm (bora@savebutonu.com)

Mali Müşavir:

Fahri Mert Merden (fahri@savebutonu.com)

Yazılım

Mehmet Bozkurt (mehmet@savebutonu.com)

Sahifa by Tielabs

Adres

Mecidiyeköy Mh. Eski Osmanlı Sk.  No: 4 Daire: 5 Şişli / İstanbul / Türkiye

E-Mail

info@savebutonu.com

YASAL UYARI: © Copyright 2020 Savebutonu tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde Savebutonu’na aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.