Anasayfa > Oyun Haberleri > Hellblade 2 Geliyor!

Hellblade 2 Geliyor!

Ninja Theory’nin ellerinden çıkan ve oyun dünyasında yeni bir soluk yaratan Hellblade: Senua’s Sacriface’ı özleyenler için müjdemiz var! Hellblade 2 duyuruldu! Detaylar haberimizde.

Özellikle grafikleri, hikayesi ve oynanışı ile dikkat çeken ve bunların yanı sıra bağımsız bir oyun oluşu ile de dikkatleri üzerine çeken Hellblade: Senua’s Sacriface çıkışını gerçekleştirdiği günden bu yana oyuncular arasında oldukça popüler olan bir yapım. Oyunda kontrol ettiğimiz Senua karakterinin şizofreni hastalığı ile mücadelesinin macerasını şekillendirdiği oyunda geliştirici Ninja Theory daha önce denenmemiş bir formüle başvurmuştu. Oyunu AAA seviyesinde bir oynanış, hikaye akışı ve grafikler ile bizlere sunan Ninja Theory bunlara karşın oyunun süresini kısa tutarak yepyeni bir formül denemiş ve bunda da oldukça başarılı olmuştu.

Hellblade: Senua’s Sacriface‘ın yakaladığı bu başarının ardından hayranlar merak içerisinde ikinci oyunu beklemeye koyuldular elbette. Geçtiğimiz gün düzenlenen The Game Awards ödül töreni esnasında oyunu bekleyen hayranları mutlu eden bir gelişme yaşandı. Geliştirici Ninja Theory Senua’s Saga: Hellblade 2 oyununu nihayet duyurdu. Oyun şimdilik yalnızca yeni nesil Xbox için duyurulmuş durumda. Oyun yalnız Xbox‘a özel mi olacak, yoksa bu durum yalnızca belirli bir süre için mi geçerli olacak henüz kestirmek güç.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir