Anasayfa > Oyun Haberleri > Joaquin Phoenix Joker 2 Hakkında Konuştu!

Joaquin Phoenix Joker 2 Hakkında Konuştu!

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren ve gişede rakiplerini sollayan Joker izleyiciler ve eleştirmenlerden de tam not almıştı. Oldukça sevilen filmin başrol oyuncusu Joaquin Phoenix, Joker 2 hakkında konuştu. Detaylar haberimizde.

Çizgi roman ve sinema dünyasının en sevilen kötü adamlarından olan Joker bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde hak ettiği solo filmine kavuştu. Filmin başrol oyuncusu Joaquin Phoenix gösterdiği performansla eleştirmenlerden ve izleyicilerden tam not alarak sinema dünyasının en ikonik Joker‘i Heath Ledger ile kıyaslanmaya da şimdiden başlandı.

Böylesine başarılı bir film sonrası ise izleyicilerin aklında elbette ”Joker 2 gelecek mi” sorusu oluştu. Filmin yönetmeni Todd Phillips ve Joaquin Phoenix yaptıkları bir söyleşi sırasında bu sorunun yanıtını verdiler. Yönetmen Todd Phillips ”film için bir devam planımız yok. Bu en başından beri tek bir film olarak düşünülmüş bir projeydi” dedi. Başarılı oyuncu Joaquin Phoenix ise ”Joker benim rüya rollerimden birisi oldu, ancak bu konuda yapılacak başka bir şey kaldı mı bilmiyorum” diyerek hayranların devam filmi beklentilerine son noktayı koydu.
joker 2
Kısacası Joker anlatacağı tüm hikayeyi tek bir filme sığdırmış, bunu da oldukça iyi bir şekilde başarmış bir film. Filmin yönetmeni ve başrol oyuncusunun da sözleri bunu doğrular nitelikte. Joker 2 bir gün gelir mi bilemeyiz ancak emin olduğumuz bir şey var, o da bu filmin bu yıla damga vurduğu.
Oyun, espor, teknoloji ve sanat dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için bizleri Instagram ve Twitter üzerinden de takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir