Anasayfa > Oyun Haberleri > Postal 4 Steam Erken Erişime Açıldı!

Postal 4 Steam Erken Erişime Açıldı!

Vahşetin ve kanın ekranımıza bulaştığı Postal serisinin son halkası Postal 4: No Regerts, Steam Erken Erişime açıldı. Postal 4 için bir de kaotik bir fragman yayınlandı.

Postal 4: No Regerts’in Erken Erişim sürümünde yeni silahlara ve yapılabilecek sadistliklere şahit oluyoruz. Oyunun fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Şiddet deyince akla gelen oyun serilerinin başında olan Postal’ın son oyununda vahşet seviyesi iyice artıyor. Edensin isimli bir kasabada beş günlük bir cinayet serüvenine atılan ana karakterimiz ile sadece pazartesi gününün görevlerini yapabileceğiz. Fragmanda gördüğümüz üzere kedileri susturucu yapma geleneği de devam ediyor.

Çeşitli kötülüklere imza attığımız oyundaki silahlar ise oldukça ilginç. Kasabanın altını üstüne getirip, Postal Dude ile maksimum şiddeti elde etmeyi hedefliyoruz. Su tabancasının içine benzin ya da idrar koyup etrafı mahvetmek de oyunun erken sürümü kapsamında yapabileceğiniz etkinlikler arasında.

Postal 4: No Regerts, 28.80 TL’lik fiyat etiketiyle Steam üzerinden satışta. Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için bu bağlantıya tıklayabilir; Postal Dude ile pazartesi günü görevlerini yapıp, hem silahları tanıyabilir hem de katliam yapabilirsiniz.

 

Postal Serisi Hakkında

Running with Scissors tarafından geliştirilen Postal serisinin ilk oyunu 1997 yılında piyasaya sürüldü. Postal Dude adındaki bir psikopat bir karakteri yönettiğimiz oyun serisi yıllar boyunca tartışmalara yol açtı. Ölçüsüz şiddet ve katliamın yapılabildiği Postal serisinin oyun dünyasında yeri oldukça mühim. Tartışmalara rağmen oyuncular tarafından oldukça sevilen serinin son oyunu da beklenilen ilgiyi topladı.

Postal serisinin son oyunu hakkında siz neler düşünüyorsunuz?

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Kerem İstanbul Üniversitesi'nde edebiyat okuyor ve dört yılı aşkın bir süredir internetin çeşitli köşelerinde yazarlık yapıyor. Boş zamanında da tekrar tekrar Blade Runner izliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir