Anasayfa > Blog > Ta daa: SaveButonu Sizlerle

Ta daa: SaveButonu Sizlerle

Selamlar oyuncular, sitenin açılışına özel ilk içeriğimiz, ‘Merhaba Dünya’mıza hoş geldiniz! SaveButonu sizlerle!

Hem yeniyiz, hem de değil. Bizi birçoğunuz tanıyorsunuz, fakat henüz yepyeni bir siteyiz. Temamız, yazım dilimiz, bu yazıyı paylaşan sayfalar bir yerden tanıdık geliyor mu peki? Neyse amma uzattık, Oyungg sitesinin yerine açıldık biz.

Ekibimiz ile artık bu adresteyiz, siz bu yazıyı okurken dahi sitede içerikler üretmeye başladık. Yıllar boyu sürecek bir maceranın ilk tanıklarındasınız, sizi seviyoruz.

SaveButonu Neleri Değiştirdi

Temanın aynı olmasına karşın teknik birçok değişiklik mevcut. Tabii bu teknik değişiklikleri sizlere açıklayarak başınızı ağrıtma taraftarı değiliz. İşlevimizde bulunan değişikliklere değinsek yeterli olacaktır.

Röportaj mı? Var mıydı öyle bir şey?

Evet vardı, eski sitemizde Wtcn, Yorekok, Orhun Kayaalp gibi çok değerli içerik üreticileriyle röportajlar yapmıştık, elbette dahası da var. Fakat kategoriye 3 yıllık site hayatımız boyunca sadece 12 içerik ekleyebilmiştik. Biz bu içerikleri yine üretir, Youtube kanalımızı ve Blog kategorimizi yine renklendiririz. Fakat böyle bir ayrı kategori olmasına ihtiyaç olmadığını da görmüş bulunduk.

Sinema Gitti, Sanat Haberleri geldi

Aslında burada da kendi hatamız olan bir yanlış anlamayı çözmeye çalıştık. Yeni kategorimizin adı Sanat Haberleri. Çünkü Sinema kategorimizde sadece Sinema sektörünün gelişmelerini aktarmıyor, dizilerden konuşuyorduk. Dizi/Film olarak da açabilirdik evet. Fakat bunun yanına Anime, Manga, Çizgi Roman dünyasının gelişmelerini de koyabileceğimizi, hatta kitap haberleri de yazarak oyunculara daha geniş bir içerik havuzu sunabileceğimizi düşündük.

Daha Çok Alt Kategori

Önceden bildiğiniz neredeyse bütün kategorilerimizin altında artık daha çok alt kategori mevcut. Ee böyle bir değişiklik yapıyoruz, hem içerikleri daha düzenli tutmak, hem daha çok içerik girmek, hem de dallarımızı çoğaltmak hoş olurdu değil mi? Ee yaptık bir şeyler.

Eski İçerikler ne Olacak?

Şimdi Oyungg’de doğal olarak oluşan bir kitle var, bu kitle arasında yazarlarımızın kaleme aldıkları Blog yazılarını severek takip edenler de mevcut, arkadaşlarıyla girip birkaç test çözenler de… Buradaysa sıfırdan bir işe başlıyoruz. Yani içerikleri uzunca bir süre buraya getirmek gibi bir düşüncemiz yok, elimiz halen kalem tutuyor nasılsa. Fakat Oyungg’deki içerikleri de bir kalemde çöpe atamayız, birçok insanın emeği, okurlarımızın hala girip çıktığı binlerce içerik mevcut orada. Dolayısıyla siteyi kapatmayacağız, SaveButonu adresinde yeni içerikleri okuyabileceğiniz gibi, eski içerikleri de 4 yıla yakın bir süre boyunca eski sitemiz olan Oyungg.com adresinden okuyabileceksiniz.

Sitenin başlangıç yazısı buraya kadardı, bizi yalnız bırakmayan okurlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Sizleri kocaman seviyoruz.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

4 Yorumlar

  1. Yazılarınız çok hoşuma gidiyor. Başarılarınızın devamını dilerim

  2. Şimdiden yerimizi alalım hayırlı olsun diyelim…

  3. Old Tayfa Olarak Burdayız Yeni Sayfanın da Eskisi Kadar Güzel Olacağını Düşünüyorum Seviliyorsunuz 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir