Ev / Oyun Haberleri / Cyberpunk 2077 Etkinliği Night City Wire 25 Haziran’a Ertelendi!
cyberpunk-2077-night-city-wire

Cyberpunk 2077 Etkinliği Night City Wire 25 Haziran’a Ertelendi!

Cyberpunk 2077 hakkında bilgiler edineceğimzi etkinlik Night City Wire, Minneapolis’teki gösterilerin gündemde kalması için 25 Haziran’a ertelenmiş durumda.

Cyberpunk 2077 ile ilgili daha fazla bilgilerin sunulacağı etkinlik, duyurulduğunda birçok oyuncuyu heyecanlandırmıştı. 5 Mayıs’ta duyurulan etkinliğin 11 Haziran’da hayranlarla buluşacağı açıklanmıştı.

Night City Wire Duyuruldu!

Diğer birçok etkinlik gibi Night City Wire da ABD’deki olayların daha çok gündemde kalabilmesi için ertelendi. Etkinliğin yeni tarihi 25 Haziran. Yapılan resmî açıklamayı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

“Night City Wire’ı 25 Haziran’a taşımaya karar verdik. Cyberpunk 2077 hakkında yeni bilgiler vermeyi hâlâ iple çekiyoruz, ama şu an daha önemli tartışmalar dönmekte ve bunların duyulmasını istiyoruz. Bütün kalbimizle ırkçılığın, hoşgörüsüzlüğün ve şiddetin karşısındayız. Siyahların hayatları önemlidir.”


Hakkında Efe Eren Genç

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor. SaveButonu'nda genel yayın yönetmenliği yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir