Anasayfa > Oyun Haberleri > PlayStation’dan ” Son 10 Yılın En İyi Oyunu ” Anketi!

PlayStation’dan ” Son 10 Yılın En İyi Oyunu ” Anketi!

2010’lu yılları geride bırakmamıza sayılı günler kalmışken PlayStation ” Son 10 Yılın En İyi Oyunu ” için bizlerin oylarına ihtiyaç duyuyor! Detaylar haberimizde.

2019 yılını geride bırakıp 2020 yılına merhaba dememize az bir zaman kalmışken oyun dünyası için de bir dönem kapanıyor diyebiliriz. 2000 yılının başından bu yana oyun dünyası birçok unutulmaz ana ve olaya tanıklık etti. Oyunların grafikleri zaman içerisinde gözlerimizin önünde neredeyse sinema filmi kalitesine erişmeye başladı. Bunun yanı sıra hayatımıza yeni türler ve seriler girdi. Durum böyleyken oyun dünyası için unutulmaz bir 10 yıl yaşadık desek hiç de yanlış olmayacaktır.

Son 10 Yılın En İyi Oyunu
PlayStation‘da düzenlediği ” Son 10 Yılın En İyi Oyunu ” anketi ile bu unutulmaz süre içerisinde oyuncuların akıllarında ve kalplerinde yer etmiş oyunlar arasından bir lider seçme hedefliyor. Oyunseverlerin katılımına açık olan bu ankette maksimum 3 adet oyun seçerek siz de ankete katılabilirsiniz. Liste ise elbette son yılda çıkan PlayStation 4 özel oyunları ağırlıkta ancak son 10 yıla damgasını vuran çoğu oyun da kendisine yer bulmuş durumda. Listede yer almayan oyunlar için ise anket sayfasının hemen alt kısmında yer alan bir kutucuk bulunuyor. Bu kutucuğa listede yer almayan ancak geride bıraktığımız 10 yıla damgasını vurduğunu düşündüğünüz bir oyunu ekleyerek onun da oylamaya dahil olmasını sağlayabilirsiniz.

Siz de 10 yıla damga vuran oyunları belirleyen kişilerden biri olmak istiyorsanız 5 Ocak 2020 tarihine kadar PlayStation Blog‘dan devam edecek ankete katılmak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Kazanan adaylar ise yine PlayStation Blog üzerinden açıklanacak.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir