Anasayfa > Blog > PUBG Mobile İsim Değiştirme İşlemi

PUBG Mobile İsim Değiştirme İşlemi

PUBG Mobile oyuncuları oyuna başladıklarında kendilerine isim seçiyorlar, peki daha sonra değiştirme yapmaları gerekirse? İşte tüm çözüm yolları.

Geçmişten kalma takma isimler ile oyuna giriyoruz, bir de ne görelim kullandığımız takma isim diğer oyuncular tarafından hor görülüyor. Oyunda isim değiştirmenin bu kadar önemli olmasının bir diğer sebebi de gerçek ismini kullanan oyuncuların sosyal medyada rahatsız edilebiliyor olması. Merak etmeyin, pubg mobile isim değiştirme işlemiyle ilgili 3 tane yol paylaşacağız sizlerle. Eğer çözüm yollarımız işinize yaramazsa maalesef ücretli olarak ID cart almanız gerekecek. Fakat fiyatı gözünüzü korkutmasın, kötü bir isim kullanıp hor görülmekten daha kötü olamaz ya?

Her neyse, aşağıda birbirinden havalı ve anlamlı nicklerimizin olduğu listemizi de koyduk, dilerseniz PUBG nick değiştirme olayından önce bakarak yenisini seçebilirsiniz.

Oyun Nickleri, En Güzel Nickler

PUBG Mobile oyununda kullanmak istediğiniz ismi şekilli yapmak istiyorsanız da aşağıdaki butondan şekilli PUBG nickleri yazımıza ulaşabilir, istediğiniz nicki şekilli hale getirebilirsiniz.

Şekilli PUBG Nickleri

ѕєкιℓℓιηιcк
???????????
???????????
SEKILLINICK
Şēkilliຖi¢k
ѕeĸιllιɴιcĸ

PUBG Mobile İsim Değiştirme Yolları

Unutmayın bu yollar oyun içerisinde isminizi değiştirmenizi sağlasalar bile genellikle tek sefer kullanılabilen yollardır. Dolayısıyla yazım yanlışı yapmayarak, kendiniz için en uygun ve uzun süre kullanabileceğiniz ismi seçmenizde fayda var. PUBG isim değiştirme kartı bir üründür ve satışı oldukça fazla yapıldığından dolayı şirket müşterilerini kaybetmek istemiyor.

Güncelleme Ödülleri ve PUBG isim değiştirme kartı

ID kartı ile oyunda görünen adınız üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. Eğer oyunu günceller ve bu ödülleri alırsanız arasında ad değişikliği kartını da görebilirsiniz. Bu kartı envanterinizde görüntüleyerek kullanabilirsiniz. Güncelleme ödüllerinin 0.4 sürümü ve sonrası için işe yaradığını belirtelim.

Oyununuzu Profesyonelleştirin: PUBG Mobile Jiroskop Nedir?

Seviye 10 Ödülü ile PUBG ID Kartı Almak

Oyunda eğitim görevleri var ve bu görevler ile seviye atlıyoruz. 10. seviye görevine kadar oyun bir hayli kolay ve hızlıca ulaşılabiliyor. Eğer ödülü daha önce aldıysanız üzgünüz, ilerleyen seviyelerde ID değiştirme ödülü verilen bir ödül bulunmamakta.

Oyunun sizi çağırmasını bekleyin

Hiçbir firma üyesini kaybetmekten hoşnut olmaz, PUBG mobile de böyle bir konumda denilebilir. Oyunu oynadığınız hesabınıza 1 hafta boyunca girmezseniz, sizi yeniden çağırmak için sizlere ödüller veriyor. Ödüller arasında çoğu zaman isim değiştirme kartı da yer alabiliyor.

Eğer oyunu oynamadan geçirilecek süre sizi zorlayacak olursa bir başka hesapla bu süreyi geçirebilirsiniz. Oyunu 7 günlüğüne farklı bir hesaptan oynayarak, ana hesabınıza bu ödülü (isim değiştirme kartı) alabilirsiniz.

Belki de farklı bir oyuna başlama zamanı gelmiştir

PUBG Mobile yoğun sistem kullanımı olan bir oyun, dolayısıyla isminizi beğenmemeniz eğer oyunun kasmasıyla da birleşirse PUBG Mobile Lite’a başlamanız için sebep olabilir. Eğer merak ederseniz sistem gereksinimleri üzerine konuştuğumuz yazımızı da okuyabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri

Eğer tüm yolları deneyip yine de başarılı olamadıysanız elinizi cebinize sokma zamanı geldi demektir. Çünkü oyunda bu işlemin bedeli 180 UC ve 180 uc’yi satın almak için 3$’lık bir ödeme yapmanız gerekiyor. Yine de farklı bir yol bulduysanız bizimle paylaşarak okurlarımıza yardımcı olabilirsiniz. Yorumlarda görüşmek üzere.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

6 Yorumlar

  1. Boyle devam edin harikasiniz

  2. Merhaba birşey sorucağım hesaptan çıkmamız gerekli mi yoksa oyunu hiç acmayalimmi ?

  3. Selam bir sorum var size. İd numarasını değiştirmek mümkün mü? Ve ya isim değişince id numarası da değişiyor mu? Lütfen cevap verin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir