Anasayfa > Oyun Haberleri > Yeni Batman Oyunu Batman Legacy Olabilir Mi?

Yeni Batman Oyunu Batman Legacy Olabilir Mi?

Batman serisi şüphesiz süper kahraman oyunları arasında apayrı bir yerde. Haliyle serinin hayranları da başarılı yapımların devam etmesini bekliyor. Uzun süredir sessizliğini koruyan seri bu durumu Batman Legacy ile bozmaya hazırlanıyor olabilir. Detaylar haberimizde.

Batman oyun dünyasına en çok yakışan süper kahramanlardan hiç kuşkusuz. İçerdiği gizlilik ögeleri, üzerine titrenerek yaratılmış karakterler ve hikaye anlatım tarzı ile beğeni toplayan seri için yeni bir oyun gündemde. Üstelik dedikodulara bakılırsa bu yeni oyunun adı da şimdiden belli. Oyunlar ile ilgili sızdırdığı bilgiler ile tanınan kullanıcı New_WaSabi bu kez de yeni Batman oyunu ile ilgili iddialar ortaya attı.

batman legacy

Daha öncesinde E3 döneminde ortaya attığı isabetli iddialar ile güvenlerimizi kazanan New_WaSabi’ye göre yeni oyunun ismi Batman Legacy olacak. Batman Legacy ile iddialara göre Bruce Wayne’in bazı aile üyeleri de oynanabilir karakterler olarak oyuna dahil olacak. Joker gibi ikonik kötülerin oyunda yer alıp almayacağı ise henüz sır. Oyunun ismi de göz önüne alındığında bu karakterlerden birinin çizgi roman evreninden tanıdığımız Damian Wayne olması oldukça olası görünüyor. Bilmeyenler için söylemek gerekirse Damian Wayne, Bruce Wayne ve Talia al Ghul’un oğlu. Talia al Ghul ise daha önce karşımıza çizgi romanlar, The Dark Knight Rises filmi, Arrow dizisi ve animasyon filmlerde çıkmıştı.

batman legacy

Oyun için şu ana kadar yapılmış herhangi bir resmi açıklama bulunmuyor. Oyun ne zaman karşımızda olacak, ismi gerçekten Batman Legacy mi olacak hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir