Anasayfa > Oyun Haberleri > 31 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu! – Bedava Oyun

31 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu! – Bedava Oyun

Hem yapımcıları hem de oyuncuları memnun eden bedava oyun dağıtımlarında bugünkü haberimiz indie bir platform oyunundan. Detaylar aşağıda 🙂

Ayın ikinci ücretsiz oyun haberinde genelde olanın aksine tek oyunumuz var. Bu haberlerin devamı için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalabilirsiniz. Ayrıca Google Play Store’dan Bedava Oyun Duyuru adlı uygulamamızı indirerek bedava oyunlardan anında bildirimlerle haberdar olabilirsiniz. Gündemi takip ederek kütüphanenizi güzel güzel oyunlarla doldurmak sizin elinizde 🙂

Dağıtılan oyundan bahsedelim biraz da isterseniz. Steam değeri 32 TL olan bağımsız platform oyunu hakkındaki yorumlar oldukça olumlu.

Bedava Oyunumuz: The Messenger

Bedava Oyunumuz: The Messenger

bedava oyun

Bedava dağıtılan oyunun ismi The Messenger. Metacritics eleştiri puanı 83 olan oyunun birçok ödülü var. Kendisinin sistem gereksinimleri ise fotoğraftan da anlaşılacağı üzere fazla değil, yazıyı okuyabildiğiniz bir bilgisayardan rahatlıkla oynayabilirsiniz bu oyunu. The Messenger, Steam’de 32 TL’ye satılıyorken bedava dağıtıldığı platform olan Epic Games’te 31 TL değerinde. Aşağıdan oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Epic Games masaüstü uygulamasından hesabınıza giriş yaptıktan sonra mağaza kısmına girerek oyunu bedava bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. The Messenger’ı Epic kütüphanenize eklemek için son tarih ise 21 Kasım.

Ücretsiz oyun haberlerinden haberdar olmak için bizleri takipte kalın. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir