Anasayfa > Oyun Haberleri > 33 TL’lik TowerFall Ascension Ücretsiz Dağıtılıyor!

33 TL’lik TowerFall Ascension Ücretsiz Dağıtılıyor!

Epic Games’in yeni yıla kadar her gün bedava oyun kampanyası kapsamında 20-21 Aralık tarihleri arasında verilecek oyun TowerFall Ascension.

Epic Games, normalde her hafta bedava oyun vermesiyle biliniyordu. Yılbaşı indirimleri kapsamında 19 Aralık’tan başlayarak 1 Ocak’a kadar her gün bedava oyun verecek olan platform oyuncuların gönlünü kazanmış durumda. Yarın 19.00’a kadar bedavaya alabileceğiniz oyun TowerFall Ascension, bağımsız bir 2D dövüş oyunu. Towerfall Ascension’ı dört kişiyle aynı anda oynayabiliyorsunuz, dilerseniz de oyunun keyfini kendi başınıza çıkarabiliyorsunuz. Oyuncular tarafından beğenilen şirin, sade oyunun Metacritic inceleme puanı 87. Buna ek olarak birçok indie oyun ödülü kazanmış durumda.

Oyunu almak için Epic Games Store’a girdikten sonra aşağı kaydırarak bedava oyunlar kısmına girmeniz gerekiyor. Ardından TowerFall Ascension’ın sayfasına girip “Al” butonuna tıklayarak normalde 33 TL’ye satılan oyunu bedava bir şekilde Epic kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Oyunu almak için yarın 19.00’a kadar süreniz var, ardından yeni bir bedava oyun dağıtılacak. En güncel oyun haberleri için bizleri takipte kalmayı unutmayın, hepinize iyi oyunlar diliyoruz 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir