Anasayfa > Oyun Haberleri > Black Desert Online Ücretsiz Oldu

Black Desert Online Ücretsiz Oldu

Black Desert Online ücretsiz oynamak için sınırlı sayıda kod dağıtıyor. Türkçe dil desteğine sahip oyunun kodlarını kaçırmayın!

Black Desert Online ücretsiz oynamak için sınırlı sayıda kod dağıtıyor. Normal fiyatı 19 lira olan oyunu Steam üzerinden indirip oynayabilirsiniz. Oyunun Türkçe dil desteği ve Türkiye sunucusu da bulunduğu için kaçırmayın deriz! Peki nasıl yapacaksınız?

Öncelikle oyunun internet sitesine şu linki tıklayarak gidiyoruz. E-mail adresi ve doğum tarihimizi girdikten sonra kutucukları işaretliyoruz ve pre-register butonuna tıklıyoruz.

black-desert-online

Sonra karşınıza bir server seçme ekranı gelecek. Burada da Turkey/MENA sunucusunu işaretliyoruz ve play tuşuna basıyoruz!

black-desert-online

Ardından kodumuz geliyor. Kodumuzu bir yerlere kaydedip “Redeem Coupon” tuşuna basıyoruz.

Bu buton bizi hesap sayfasına götürüyor. Ben kaydolmak yerine Steam hesabımla giriş yapmayı denedim ancak çalışmadı. Bunun üzerine kısaca Facebook hesabımı kullandım ve kaydoldum. Burdan sonra zaten Türkçe ilerliyor. Eğer siz de benim gibi redeem coupon dedikten sonra kodunuzu kullanmanız için bir yere yönlendirilmediyseniz korkmayın. Hemen profil sayfanıza gidin ve aşağıdaki gösterdiğim gibi kupon kodunuzu girin.

Burdan sonra oyun sizi Web Depo’nuza yönlendirecek. Deponuz boşsa endişelenmeyin çünkü eşya gönderiminin 24 saat kadar sürebileceğini söylemişler.

Siz de hazır ücretsizken ön kayıttan mutlaka yararlanın. Black Desert online yapımcıları sosyal medya hesaplarında şimdiden 2,5 milyon ön kayıta ulaştıklarını ve 3 milyonu hedeflediklerini söylemişler. 3 Milyon duyurusu henüz yapılmadığına göre Black Desert Online oyununu hala ücretsiz oynamak için şansınız var.

Eğer ücretsiz oynama kodunu kaçırdıysanız 7 günlük misafir paketinden de faydalanabilirsiniz. Oyunun bir diğer güzel yanı da hikayesinden tutun da maceracı rehberine kadar her şeyin internet sitelerinde Türkçe olarak bulunabilmesi.

Oyunun önerilen sistem gereksinimleri biraz cep yakar cinsten, en az i5 ve ultra modu için i7-8700K öneriliyor. Oyuncu yorumlarından anlaşıldığı kadarıyla da betası 2016’da çıkmasına karşın halen sorunları olduğu anlaşılıyor. Yine de arkasında sağlam bir finansman ve ekip bulunduğu anlaşılan bu Kore yapımı oyunu epeyce konuşacağız gibi görünüyor. Kodunuzu kaçırmayın!

 

 

 

 

 

 

Hakkında Ezgi Çetin

Ezgi Çetin bağımsız bir oyun geliştirici ve Savebutonu yazarıdır. 29 yaşında ve bir kedi annesidir. En sevdiği oyun Tetris.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir