Anasayfa > Oyun Haberleri > Borderlands 3 için Fotoğraf Modu Geldi

Borderlands 3 için Fotoğraf Modu Geldi

Borderlands serisinin Eylül ayında çıkış yapan, son oyunu Borderlands 3 için bir fotoğraf modu eklendi. Oyun içerisinde güzel görselleri ekran görüntüsü olarak kaydetmeye yarayan fotoğraf modu nun Borderlands 3’e eklendiği PlayStation’un resmi Twitter hesabından geçtiğimiz günlerde duyuruldu.

Nedir Bu Fotoğraf Modu?

Özellikle son dönemlerde, yeni çıkan oyunlar arasında epey popüler olan fotoğraf modu oyunu oynarken o esnada oyun içerisindeki güzel manzaraları, belki eğlenceli anları ekran görüntüsü olarak kaydetmenize yarıyor diyebiliriz. Fotoğraf modunda görüntü ayarları en yüksek seviyeye çekiliyor böylece alınan ekran görüntüsünün güzelliği ve kalitesi daha da artmış oluyor. Aynı zamanda fotoğraf modunu sadece ekran görüntüleri almak için değil, oyunu fotoğraf modundayken oynayabiliyorsunuz. Böylece grafik ayarlarını hat safhaya alarak oyundan aldığınız grafik kalitesini yükseltebilirsiniz.

Playstation resmi twitter hesabından atılan twitleri aşağıdan görebilirsiniz.

Borderlands 3, PC, XBOX One ve PlayStation 4 için 13 Eylül 2019 yılında oyuncuların beğenisine sunulmuştu.

Oyun dünyasındaki gelişmelerden anında haberdar olmak için oyun haberleri kategorimizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayınız. İyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyor, film izliyor, arada bir de kitap okuyorum. Naçizane yazdıkça hem bilgilendiriyorum hem kendimi geliştiriyorum. İlerde bu sektörde çalışmak birkaç hayalimden biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir