Anasayfa > Oyun Haberleri > Call of Duty: Modern Warfare 1. Sezon İçerikleri

Call of Duty: Modern Warfare 1. Sezon İçerikleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu ve Modern Warfare üçlemesinin günümüz olaylarıyla yeniden uyarlanmış versiyonu olan Call of Duty: Modern Warfare 25 Ekim 2019’da çıkış yapmış ve genel olarak gayet iyi yorumlar almıştı. Geçtiğimiz günlerde ise oyunun 1. Sezon olarak adlandırılan içerik paketi duyuruldu.

Call of Duty: Modern Warfare hepimizin sevdiği Captain Price için bir geri dönüş olmuştu.

Yapımcı Infinity Ward, geçtiğimiz günlerde oyunun ilk büyük içerik paketini, serinin Twitter hesabı üzerinden açıkladı. Call of Duty: Season One adındaki güncelleme, yapımcı firmanın dediğine göre şuana kadarki en büyük ve en kapsamlı içerik paketi olacak. Güncelleme 3 Aralık tarihinde oynanabilir olacak. Ayrıca 1. Sezon’un bir parçası olmak için Season Pass almanız veya ekstra bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Season 1 güncellemesi çıktığı gün tüm platformda ücretsiz bir şekilde oynanabilecek.

https://twitter.com/CallofDuty/status/1199417559428124672

Fakat yayınlanan görsel 1. Sezon için bir yol haritası niteliği taşıyor, yani görselde gözüken tüm içeriklere ilk günden erişim sağlayamayacağız. Şimdilik hangi içeriğin ne zaman çıkacağı bilinmiyor.

Sezon boyunca gelecek içeriklerden bazıları ise şunlar:

  • Üç Çoklu Oyunculu Harita: Crash, Shipment, ve Vacant
  • Ground War Oyun Modu Haritası: Port
  • 2’ye 2 Haritalar: Cargo, Atrium, ve daha fazlası
  • Dört Yeni Çoklu Oyunculu Oyun Modu: Reinforce, Gunfight OSP, Infected
  • İki Yeni Silah: RAM-7 ve Holger-26
  • Yeni Spec Ops Deneyimleri: Bomb Squad, Grounded, Just Reward, Pitch Black, ve daha fazlası

Call of Duty: Modern Warfare

Siz ülkemizde tepki çekmesine rağmen yeni Modern Warfare hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi Facebook Grubumuzdan bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

 

Hakkında Kayra Tokgöz

20 yaşında ve SaveButonu'nda yazarlık yapıyor. Kadıköy Anadolu Lisesi mezunu, Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisi, oyunsever.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir