Anasayfa > Oyun Haberleri > Call of Duty: Modern Warfare İçin Heyecanlandıran Fragman!

Call of Duty: Modern Warfare İçin Heyecanlandıran Fragman!

Yılların eskitemediği oyun serilerinden olan Call of Duty’nin heyecanla beklenen oyunu Call of Duty: Modern Warfare için yepyeni bir fragman yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Call of Duty: Modern Warfare 2011 yılında çıkan son oyununun ardından uzun yıllar sürecek bir sessizliğe gömülmüştü. Geçen uzun yıllar içerisinde özellikle serinin hayranları başta olmak üzere oyuncular yeni bir macera için isteklerini hep diri tutarak serinin yeni oyunu için beklemeye koyuldular. Oyun dünyasının artık ikonikleşmiş olan karakterlerinden Captain Price ile buluşmamıza az bir zaman kalmışken Call of Duty: Modern Warfare için heyecan dolu yeni bir fragman geldi.

call of duty

Geçtiğimiz Mayıs ayında duyurulan ve oyunculardan olumlu tepkiler alan oyun için yayınlanan ikinci fragman ile heyecanın dozu biraz daha yükseldi. Oyunda yine Captain Price‘ın önderlik edeceği takımımızı bu kez Avrupa sokaklarından Orta Doğu bataklığına sürükleyecek bir olay örgüsü var. Teröristler tarafından ele geçirilen ve masum insanlar üzerinde kullanılması planlanan kimyasal silahları geri almak ekibimize düşüyor.

25 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak oyunda bu cihazların kullanıcılarının oyunu bir arada oynamalarını sağlayacak çapraz platform desteği de bulunuyor. Yayınlanan fragmanlar ve Activision kanadından gelen açıklamalar da oyunun adeta görsel bir şölen sunacağını kanıtlar nitelikte. Oyunun animasyonları, çevre dizaynı ve karakter modellemeleri için son teknolojinin nimetlerinden faydalanıldığını rahatça görebiliyoruz. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri fragman ile baş başa bırakalım.

Oyun, teknoloji ve sanat dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için bizleri Instagram ve Twitter üzerinden de takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir