Anasayfa > Oyun Haberleri > Commandos 2 ve Praetorians İçin HD Sürümler Geliyor

Commandos 2 ve Praetorians İçin HD Sürümler Geliyor

Commandos 2 ve Praetorians küllerinden doğmaya gün sayıyor.

Yayımcı Kalypso Media ve geliştiriciler Yippee! Entertainment ve Torus Games, 2001 yılında çıkmış olan Commandos 2’nin ve 2003 yılında çıkmış olan Praetorians’ın 2020 yılında yenilenmiş sürümlerin geleceğini duyurdu.

commandos 2 hd
Commandos 2 ile Commandos 2 -HD Remastered sürümü arasındaki grafik farkı

Çıkış tarihine kadar beklemeden iki oyunun da yenilenmiş versiyonunu oynamak isteyen oyuncular, Kalypso Mağazası’ndan 13 Aralık tarihinden itibaren ön sipariş vererek kapalı betaya katılabilir bu iki oyunun heyecanına erkenden atılabilirler. Commandos 2 – HD Remaster, Praetorians – HD Remaster ve daha uygun fiyatlı bir paketin parçası olarak satın alınabilecek.

Age of Empires 4 Oynanış Videosu Yarın Yayınlanacak

Kalypso Mağazasında yapılan ön siparişler ile oyuncular, 13 Aralık’ta başlayacak olan kapalı beta sürümlerine erişim sahip olabilecek. Her iki betada yenilenen bir eğitim, ana hikaye ve çarpışma haritaları ile birlikte gelecek. Praetorians – HD Remaster kapalı betası ayrıca oyunun çok oyunculu modunu da içerecek.

praetorians hd
Praetorians – HD Remastered sürümünden bir oyun içi görüntü

Commandos 2 – HD Remaster’ın 2. Dünya Savaşı sırasında taktiklerin kilit rol oynadığı yüksek riskli görevleri, gelişmiş grafikler ve yenilenmiş içerikleri ile oyunculara sunarken Praetorians – HD Remaster ise bizi zamanda geri götürerek Roma imparatorluğunun Mısır, Galya ve İtalya’yı işgalini yenilenmiş grafikleri ile konu alacak.

Commandos 2 – HD Remaster ve Praetorians – HD Remaster 24 Ocak 2020’de PC’ye çıkacak. PS 4 ve Xbox One’a ise 2020’nin yaz ayları içerisinde gelecek. Ek olarak Commandos 2, 2020 yazı içerisinde Mac ve Switch’e de gelecek.

Commandos 2’nin ve Praetorians’ın yenilenmiş hallerini merak edenler  her iki oyunun fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirler.

Hakkında Yusuf Emek

Bilgisayara ilk dokunduğundan beri bağını koparamayan bir teknoloji sevdalısıyım. Dokuz Eylül Üniversitesinde okuyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir