Anasayfa > Oyun Haberleri > Crimson Desert Bilinmeyen Bir Tarihe Kadar Ertelendi
Crimson Desert

Crimson Desert Bilinmeyen Bir Tarihe Kadar Ertelendi

Pearl Abyss üzerinde çalışmakta oldukları Crimson Desert çıkışının ertelendiğini ve güncellenmiş bir takvimin ileri tarihte paylaşılacağını duyurdu.

Crimson Desert

Crimson Desert Twitter sayfasında “#CrimsonDesert takımından önemli bir mesaj” yazısıyla paylaşılan görselde ekip verdikleri erteleme kararının sebebini açıkladı. Destek için teşekkürle başlayan yazı, ekibin çalışanlarını ön plana koyma ve en iyi deneyim için daha fazla zaman harcamak istediklerini belirtmeleri ile devam ediyor.

Geçen yılki Crimson Desert‘ın oynanış fragmanından bu yana topluluktan aldığımız yanıtlar ekibimiz için büyük bir teşvik kaynağıydı. Sunumumuzdan bu yana gösterdiğiniz destek ve heyecanınız için size teşekkür etmek istiyoruz.

Yeni maceralar ve heyecan dolu deneyimlerle sürekli gelişmekte olan Crimson Desert‘ı geliştirme konusunda sıkı çalışmaktayız. Fakat daha derin ve daha zengin bir oyun için yeni fikirler eklemek adına daha çok zaman vermemiz gerektiğine karar verdik. Bu yüzden oyunun yapımına dahil olan herkesin sağlığından ve güvenliğinden emin olarak mümkün olan en iyi deneyimi yaratmak için Crimson Desert‘ın çıkışını ertelemeye karar verdik. Gelecekte güncellenmiş bir takvim paylaşacağız.

Devam eden desteğiniz için teşekkürler. Size ve sevdiklerinize sağlık diliyoruz ve hepinizle yakında Pywel‘da görüşmek için sıkı çalışmaya devam edeceğiz.

Crimson Desert Ekibi

Önceden 2021 kışını hedefleyen çıkış bu mesajla birlikte belirsiz bir tarihe kadar ertelenmiş oldu. Erteleme kararı hayranları biraz üzse de Pearl Abyss‘in çalışanlarını ön plana koyması ve projenin başarısını kesinleştirme üzerine böyle bir karar vermesi oyunu en iyi haliyle bekleyenlerin takdirini kazanmış durumda.

Hakkında Dilara Yıldırım

Oyunlara olan ilgisi henüz 6 yaşındayken başlamış bir Metal Gear hayranı. Son zamanlarda da Steam'in sömürgesi altına girmiş, oyun koleksiyonculuğu hayalleri olan basit bir Dilbilim öğrencisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir