Anasayfa > Oyun Haberleri > Death Stranding Devam Oyunu Yolda

Death Stranding Devam Oyunu Yolda

2019 yılının en etkileyici yapımlarından biri olan Death Stranding için yapımcı Hideo Kojima tarafından sevindiren haber geldi. Devam oyunu yolda.

death stranding

 

Death Stranding bu sene üzerine en çok konuşulan yapımlardan biri oldu. Kimileri oyunu kargocu similasyonu, sıkıcı, anlamsız olarak nitelendirirken kimileri de yılın oyunu olarak aday gösteriyor. Fikriniz ne olursa olsun bu oyunun fazlasıyla ses getirdiği reddedilemez bir gerçek. Yapımcı stüdyo Kojima Productions  ve özellikle de stüdyonun da başında bulunan Hideo Kojima da bunun farkında olacak ki devam oyununu resmi olarak onayladı.

Zaten bir süredir bir Death Stranding devam oyunu hakkında söylemler ortalıkta dolaşmaktaydı. Geleceği neredeyse kesin gibi görülse de resmi bir açıklama gelmemesi oyuncuları şüpheye düşürüyordu. Oyuncuları rahatlatan açıklama ise Hideo Kojiima tarafından geldi. Kojima, yaptığı açıklamalarda muhtemel devam oyunu hakkında da bir takım bilgiler aktardı.

kojima and sam

Kojima tarafından aktarılan bilgiler arasında belki de en önemlisi devam oyunu yapacak ise en baştan bir projeye başlamak istemesi oldu. Her ne kadar Death Stranding devam oyunu olarak nitelendirilse de hikayeyi kaldığı yerden devam ettiren bir oyun gelecek gibi durmuyor. Bunun yanında Death Stranding’de başrolü oynayan Norman Reedus’u da bu olası devam oyununda görme ihtimalimiz var. Ancak daha önceden belirttiğimiz nedenler doğrultusunda Norman Reedus’un karşımıza ana karakterdense yan karakter olarak çıkma olasılığı oldukça fazla görünüyor.

Kojima Death Stranding eleştirilerine bu oyun türünün gelecekte çok yaygın olacağı, insanlığın yalnızlığını betimlediğini belirtmişti. Bu türü devam ettirmesi belki de cidden bu oyun türünü gelecekte fazlasıyla yaygın yapabilir. Bu konudaki gelişmelerden haberdar olmak için bizleri takip etmeye devam edin.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, diğer içerikler için sitemize göz atabilirsiniz.

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir Yorum

  1. kojimanın bakışlarına sinir oluyorum neden bilmiyorum. takipteyim. beni de takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir