Anasayfa > Oyun Haberleri > Death Stranding Rick & Morty ‘li Reklamla Karşımızda!

Death Stranding Rick & Morty ‘li Reklamla Karşımızda!

Death Strandign Rick & Morty temalı reklamı ile oyuncuları hem eğlendirdi hem de oyun dünyasına ünlü animasyon dizisinin gözünden bir bakış atmamızı sağladı. Detaylar haberimizde.

8 Kasım tarihinde resmi çıkışını gerçekleştirecek olan ve daha şimdiden oyuncuların merakını fazlasıyla cezbetmiş olan oyun Death Stranding için oldukça eğlenceli bir reklam çalışması yayınlandı. Ünlü bilim kurgu-animasyon serisinin karakterleri Rick ve Morty oyun dünyasına dahil olarak oldukça eğlenceli bir işi bizlere sundular. Oyunun karanlık atmosferi ile bu iki karakterin absürt halleri karışınca haliyle ortaya kolay kolay unutulmayacak bir reklam filmi çıktı.

Death Strandign Rick & Morty

Death Strandign Rick & Morty markalarının işbirliği sosyal medyada da geniş yankı buldu. Hem oyunun takipçileri, hem de serinin hayranları reklam filmine tam puan verdiler. İkilinin oyun dünyası içerisine bu dünyaya dahil olmuş karakterler olarak katılmaları ile başlayan reklam filmi Rick & Morty serisinden alışık olduğumuz absürt mizah ile devam ediyor. Hatta bir noktada ikili oyunun yayınlanan fragmanlarından oldukça aşina hale geldiğimiz BB-Pod içerisindeki bebeği yemeye bile kalkışıyorlar. Lafı daha fazla uzatmadan sizi reklam filmi ile baş başa bırakalım.

https://www.youtube.com/watch?v=KXf9O0OWe54

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir Yorum

  1. Playstationum olsa da oynasaam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir