Anasayfa > Oyun Haberleri > E3 2020 Ne Zaman ve Nerede Gerçekleşecek?

E3 2020 Ne Zaman ve Nerede Gerçekleşecek?

Batı video oyun dünyasının en büyük etkinliği ve fuar organizasyonu olarak görülen E3 2020 ne zaman ve nerede gerçekleşecek? 

E3 gibi büyük çaplı etkinlikler yapıldığı anda bir sonraki için tarihler de açıklanıyor. Bundan dolayı 2020 yılında gerçekleşecek olan fuar etkinliğinin de tarihi net bir şekilde belli oldu. E3 2020 9-11 Haziran tarihlerinde Los Angeles’de düzenlenecek.

Birkaç dergi yorumunda fuarın bugüne kadar oyun sektörünün gördüğü en büyük ve en önemli etkinlik olacağı belirtilmiş. Ülkemizden katılacak olan yayıncılar ve youtube kaynakları aracılığıyla biz de haberdar olacağız yapılacak farklılıklardan.

E3 2020 Ne Zaman ve Hangi Günlerde?

Ne zaman sorusunu hali hazırda yanıtladık, fakat okulların açık olduğu bir döneme denk geleceği için yapılacağı günleri de belirtmekte fayda var. Etkinlik Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerinde gerçekleşecek. Türkiye için gece saatleri başladığında etkinliğin en yoğun saatleri gerçekleşiyor. Dolayısıyla anlık haber almak ülkemizdeki birçok oyuncu için oldukça zor.

e3 2020

E3 2019 Hatıraları ve Büyük Anları

Biz etkinlik olduğunda eski sitemiz üzerinden gelişmeleri okurlarımıza anlık olarak aktardık. Fakat etkinliği Sony katılımı olmadan gerçekleşmesinden de ötürü maalesef pek canlı bir etkinlik görememiştik. Yine de fuar etkinliği için aşağıdaki video hazırlanmış. İzlemek isteyenler için aşağıya bırakıyoruz. İyi seyirler.

Hızlı editlenmiş bir önemli anlar videosunu izleyince epey bir dolu geçmiş gibi geliyor fuar kulağa. Yine de etkinlik dönemi birçoğumuzun hoşuna gitmeyen bir fuar izlemiştik. Bakalım önümüzdeki etkinlik nasıl gerçekleşecek. E3 2020 için gelecek yeni haberler ve içeriklerden haberdar olmak için sitemizin aktif kategorileri arasında yer alan Oyun Haberleri kategorimizi takip edebilirsiniz. Kategorimiz üzerinden diğer etkinliklerle ilgili (Gamescom, GameX, Gist, Chapter vb.) güncellemelere ve içeriklere de yer vermekteyiz, özellikle ülkemizdeki etkinlikleri kaçırmamak için takip etmenizde fayda var.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir