Anasayfa > Oyun Haberleri > EA Access’ten A Way Out Sürprizi!

EA Access’ten A Way Out Sürprizi!

Hazelight Studios tarafından geliştirilen co-op hayatta kalma oyunu A Way Out, sonunda Xbox cephesinin EA Access kütüphanesine eklendi. 

Origin Access ve PlayStation 4’ün EA Access kütüphanelerinde yer alan oyunun neden gecikmeli olarak Xbox tarafına geldiği hakkında henüz bir bilgi mevcut değil.

EA Access'ten A Way Out Sürprizi!

Peki oyun bizlere neler sunuyor? Yapım, nefes kesen firar girişimi, daha önce gördüklerinize veya oynadıklarınıza benzemeyen, sürpriz ve duygusal bir macerayı bizlerin önüne servis ediyor.

Eğer siz de bu nefes kesen maceranın bir parçası olmak istiyorsanız buradan Xbox’ın EA Access sayfasına gidebilir ve 14 günlük ücretsiz deneme sürecini başlatarak oyunu deneyimleyebilirsiniz. 

Peki ya siz A Way Out hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunu henüz deneyimleme şansına eriştiniz mi? Düşüncelerinizi aşağıdan bizlere aktarmayı unutmayın. Güncel haberler için bizleri buradan bizleri takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir