Anasayfa > Oyun Haberleri > Epic Games Cadılar Bayramı İndirimi Başladı!

Epic Games Cadılar Bayramı İndirimi Başladı!

Son dönemde sahip olduğu oyunlar ve bedavaya sunduğu içeriklerle yükselişte olan oyun platformunda Epic Games Cadılar Bayramı indirimi başlamış durumda.

Her hafta verdiği bedava oyunlarla kullanıcıların gözdesi olmayı başaran oyun platformunda Cadılar Bayramı indirimi başladı. İndirim kapsamında birçok popüler oyunu normalden ucuz fiyata alabileceksiniz. Steam kadar cömert tekliflerle karşılaşmıyor olsak da sevdiğimiz oyunlarda kayda değer indirimler var Epic Games’te. Dilerseniz hangi popüler oyunlarda indirimler olduğuna bakalım sizlerle.

  • Yüksek kaliteli hikayesiyle sevilen Heavy Rain’in fiyatı 70 TL’den 56 TL’ye düşmüş durumda. Aman aman bir indirim olmasa da oyunu sevenler bu fırsattan yararlanabilir.
  • Beyond Two Souls’ta da aynı durumla karşı karşıyayız. Oyuncuların iyice methettiği eseri Epic Games’ten 56 TL’ye satın alabilirsiniz. Oyunun normaldeki fiyatı ise 70 TL.
  • Rainbow Six Siege ise indirimden nasibini biraz daha fazla almış durumda. Popüler FPS oyunu 102 TL’den 42 TL’ye düştü. Sevenler kaçırmasın 🙂
  • For Honor’a geldi sıra şimdi de. Kaç kez bedavaya verildiğini sayamadığımız oyun 150 TL’den 61 TL’ye düşerek oyunu hala alamamış olanlara bir fırsat daha sundu.
  • Hayatta kalma oyunu This War of Mine 31 TL iken 9.30 TL’ye düştü. Oyunu hala almadıysanız ve istiyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz.
  • Borderlands 3’ün kendisinde bir indirim yok fakat oyunun Deluxe versiyonlarında %20 ve %25’lik indirimler var.

Epic Games Cadılar Bayramı beyond two souls

18 Ekim’de başlayan indirimin 1 Kasım’da sona ereceği belirtildi.

Detaylar için Epic Games Launcher’ı indirip indirimlere göz atabilirsiniz. Umarız Epic Games Cadılar Bayramı indirimi size de hoşunuza gidecek bir şeyler sunabilir, hepinize iyi oyunlar 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir