Anasayfa > Oyun Haberleri > Epic Games Store’dan 12 Bedava Oyun

Epic Games Store’dan 12 Bedava Oyun

Bildiğiniz üzere Epic Games, her hafta birbirinden güzel oyunlar oyunculara ücretsiz olarak sunuyor. Son olarak 66 TL değerinde 2 adet oyunu ücretsiz yapmışlardı. Şimdi ise Yılbaşı’nın yaklaşmasıyla 12 adet oyun ücretsiz olacak.

Epic Games Store ve The Game Awards

Epic Games, oyun dünyasının en prestijli ödül törenlerinde biri olan The Game Awards‘da, 12 gün boyunca, her gün bir adet oyunun ücretsiz olacağını açıkladı. Yani toplam 12 adet oyun bu ay içerisinde ücretsiz olarak dağıtılacak. Bu 12 gün 19 Aralık tarihinde başlayacak. Dağıtılacak oyunlar henüz açıklanmadı fakat açıklandıkları zaman sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

Eğer beklemek istemiyorsanız ve yeni çıkmış oyunlardan almak istiyorsanız, Store’da şuanda The Game Awards’a özel 16 Aralık tarihine kadar sürecek indirimler var. Outer Worlds, Borderlands 3 ve Metro Exodus gibi büyük yapımlar an itibariyle indirimde.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=71&v=LdfyGz42OAc&feature=emb_title

Ayrıca The Game Awards 2019‘da, 2020’de Epic Games Store’a özel olarak gelecek bazı oyunlar açıklandı. Bu oyunlardan bazıları:

  • Surgeon Simulator 2
  • Predator Hunting Grounds
  • Rogue Company
  • Godfall

Eğer Epic Games’in 12 günlük hediyeleriyle ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız bu adresi ziyaret edebilirsiniz. Açıklanan oyunlar anında öğrenmek için bizi takip edin!

Hakkında Kayra Tokgöz

20 yaşında ve SaveButonu'nda yazarlık yapıyor. Kadıköy Anadolu Lisesi mezunu, Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisi, oyunsever.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir