Anasayfa > Listeler > Farklı Oyunlara Konuk Olmuş Mortal Kombat Karakterleri

Farklı Oyunlara Konuk Olmuş Mortal Kombat Karakterleri

Dış Dünya’dan gelen karakterlerimiz yalnızca Mortal Kombat turnuvasında değil başka oyunlara da vahşeti getiriyor.

Evet efendim! Bu listemizde başka oyunlara misafir olan Mortal Kombat karakterlerini derledik. Şimdiden iyi okumalar.

Mortal Kombat

Scorpion (Psi-ops: The Mindgate Conspriacy)

Psi-Ops: The Mindgate Conspriacy, 2004 yılında çıkan bir TPS oyunudur. Ana karakterin görünüşünü Scorpion abimiz ile değiştirebilmek mümkün. Scorpion’u ilk kez tabanca ile görmek biraz tuhaf açıkcası. Düşmanlarına spear atıp “GET OVER HERE!” demek beni daha fazla tatmin ederdi açıkçası.

Mortal Kombat

Kano (Batman Arkham City Lockdown)

Batman Arkham serisine suçlu olarak dahil olan Kano, Batman’in karşısına bir boss olarak çıkıyor. Mobil bir oyun olan Batman Arkham City Lockdown’un Kano’yu sadece bir sahneliğine misafir etmesi kötü olmuş. Gerçi Kano’nun Batman ile son karşılaşması değil bu. Biliyorsunuz ki Mortal Kombat vs DC Universe’de DC karakterleri ve Mortal Kombat karakterleri savaşıyor. Fakat pek de heyecanlanmayın. Mortal Kombat vs DC Universe o kadar da iyi bir oyun değil. 🙁

Mortal Kombat

Sub-Zero, Raiden (Injustice 2)

Vahşet bir kez daha DC evrenine giriş yapıyor. Injustice evrenine konuk olan Sub-Zero ve Raiden daha dünkü bebelere haddini bildiriyor.

Mortal Kombat

Raiden, Reptile, Scorpion, Sub-Zero (NBA Jam: Tournament Edition)

Mortal Kombat karakterlerini dövüştürmekten sıkıldınız mı? İşte NBA: Jam Tournament Edition! Bu oyunda karakterler arasında basketbol maçı yapabilirsiniz. Görünüşe bakılırsa Mortal Kombat karakterleri ilk kez problemlerini vahşetle değil, sporla çözüyor.

Mortal Kombat

Raiden (NFL Blitz)

Caniler dünyasının önde gelen karakterlerinden olan Raiden, bu kez Amerikan Futbolu dünyasına giriş yapıyor. Evet, kulağa garip geldiğinin farkındayız ancak işin güzelliği de zaten burada!

Mortal Kombat

Johnny Cage (WWE Immortals)

WWE dünyasına gire Johnny Cage, bütün karakterlerle ölesiye kapışıyor. Johnny Cage ile Undertaker abimizi kim kapıştırmak istemez ki? Hatta WWE Immortals’ı şimdiki Mortal Kombat X Mobil’in atası sayabiliriz.

Mortal Kombat

Raiden (Unreal Championship 2)

Raiden abimizi Quake gibi hızlı bir oyunda görmek şahsen beni çok mutlu etti. Oyun her ne kadar Quake oyununa benzese de tek farkları TPS olması. Online savaş alanında favori oyununun karakterleriyle savaşmayı hangi fan istemez ki?

Noob Saibot, Sub-Zero, Scorpion ( The Grid)

Unreal Championship 2 gibi hızlı bir TPS oyunu olan The Grid, Noob Saibot, Scorpion ve Sub-Zero karakterlerini misafir ediyor. The Grid gibi hızlı bir oyuna gerçekten çok yakışıyor bu karakterler.

Sub-Zero, Scorpion (MLB Slugfest: Loaded)

Sub-Zero ve Scorpion gibi cani karakterlerin bu oyunda bulunması çok komik geliyor açıkcası. Bir takımın karakterleri tamamen Sub-Zero, diğer takımın karakterleri ise tamamen Scorpion yaparak ortaya komik görüntüler çıkarmak mümkün. Üstelik beysbol sopası da kılıçlara dönüşüyor MLB: Slugfest: Loaded oyununda.

Scorpion (Injustice: Gods Among Us)

Az önce de belirttiğimiz gibi Mortal Kombat evreni DC evreni ile iç içe. Injustice’in ilk oyununda misafir karakterimiz Scorpion! Outworld diyarında Sub-Zero ile savaşırken bir anda Injustice dünyasına geçiş yapıyor.

Bir listemizin daha sonuna geldik. Sizin de oynadığınız oyun veya eklemek istediğiniz hatta oynamayı düşündüğünüz yorum kısmında belirtmeyi unutmayınız. Herkese iyi oyunlar efendim. Esen kalınız!

 

 

Hakkında Harun Refik Çiftci

Oyunlarla bir bebekken elime tutuşturulan çakma Nintendo kolu ile tanıştım. Retro oyunlara ve Slasher filmlere hayran bir şahıs. FPS aşığı olduğum doğrudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir