Anasayfa > Oyun Haberleri > Football Manager 2020 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Football Manager 2020 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Spor oyunları kuşkusuz oyun dünyasında hala en popüler türlerden. Spor ve futbol oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren Football Manager 2020 çıkış tarihi açıklandı! Detaylar haberimizde.

Bize çoğu spor oyununun aksine oyuncu değil, takımın arkasındaki beyin olma fırsatı veren Football Manager serisi yılların eskitemediği ve oyunculara verdiği tadın asla azalmadığı bir oyun serisi. Takım yönetmenin nasıl bir sorumluluk gerektirdiğini, antrenman takvimi hazırlamanın inceliklerini ve genç yetenekler peşinde koşarken kendinizi İlhan Cavcav gibi hissetmenizin önünü açan oyun serisinin yeni halkası Football Manager 2020 çıkış tarihi nihayet paylaşıldı.

Merakla beklenen oyun 19 Kasım 2020 tarihinde kullanıcılar ile buluşacak. Ancak bu tarih yalnız PC ve Mac platformları için geçerli. Diğer platformlar için oyun ne zaman çıkışını gerçekleştirecek bu henüz resmi ağızlar tarafından paylaşılmadı.  Football Manager 2020 Touch versiyonu da aynı tarihte Steam üzerinden satın alınabilir durumda olacak.
Football Manager 2020 Çıkış Tarihi
SEGA ve Sports Interactive tarafından yapılan açıklamalar ise oyuncuları bir hayli heyecanlandırdı. Oyunda imzası bulunan iki şirketin ortak açıklamasında Football Manager 2020‘nin bu zamana kadar çıkan oyunlar içindeki en gerçekçi menajerlik deneyimini sunacağını söyleyen iki şirket serinin bu zamana kadar en çok satan oyunu olan Football Manager 2019‘un çok önüne geçeceklerini de belirttiler.

Oyunun üzerine kurulduğu iki temel nokta kulübünüzün kimliği ve oyuncu gelişimi olacak. Menajer olarak bu iki ana öge üzerinde çok daha fazla kontrol sahibi olabilecek ve takımınızın başarısı için söz hakkının neredeyse tamamen sizin kararlarınıza bağlı olduğunu daha çok hissedebileceksiniz. Tüm bunlara ek olarak maç içi görüntüler de daha gerçekçi olacak.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir