Anasayfa > Oyun Haberleri > Ghost of Tsushima Çıkış Tarihi!

Ghost of Tsushima Çıkış Tarihi!

The Game Awards kapsamında gerçekleştirilen sunum sırasında görücüye çıkan Ghost of Tsushima, yayınlanan yeni videosu ile beraber göz doldurdu. 

Bu sabah gerçekleştirilen The Game Awards (Oyun Ödülleri) etkinliği kapsamında Ghost of Tsushima‘ın yeni fragmanı bizlerin beğenisine sunuldu. Fragmana ek olarak yapımcılar PlayStation 4’ün en çok beklenen oyununun çıkış tarihini de bizlerle paylaşmayı unutmadı.

Ghost of Tsushima Bu Yaz Geliyor!

Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen Ghost of Tsushima‘nın Yaz 2020’de PlayStation 4 için çıkış yapacağı artık resmi olarak onaylandı. Peki oyun bizlere neler sunuyor? 1274’ün Japonya’sında geçecek olan oyun, Moğol ordusunun Tsushima Adasını ele geçirmesi ile başlıyor. Kağan ve acımasız imparatorluğuna karşı adanın tek ümidi ise tabi ki bitap düşmüş bir samuray olan Jin.

Ghost of Tsushima

İhanet ve fedakarlık dolu bir hikayedeki hayalet rolünü üstlenecek ve ele geçirilen topraklarımızı geri kazanmaya çalışacağız. The Game Awards kapsamında yayınlanan tanıtım fragmanına ve oyunun resmi kapak tasarımı yukarıdan ulaşabilirsiniz.

Peki ya siz PlayStation 4’ün son özel oyunlarından biri olan Ghost of Tsushima hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın. En güncel haberler için bizleri buradan takip etmeyi unutmayın.

 

 

 

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir