Anasayfa > Oyun Haberleri > Google Stadia Kutu Açılış Videosu Yayınlandı

Google Stadia Kutu Açılış Videosu Yayınlandı

Oyun endüstrisini farklı yerlere taşıyacağına inanılan Google Stadia Kutu Açılış videosu ile karşımıza yeniden çıktı. İşte karşınızda Founder Edition!

Google’ın son nesil ürünü Stadia oyuncular için pek çok şey vaat ediyor ve gelişimi hızla sürdüğü için onunla ilgili her gün yeni haberler görüyoruz. Bu haberlerden sonuncusu da Stadia’nın Founder Edition kutu açılış videosu oldu. Yayınlanan videoda pek çok içeriği görebiliyoruz, tabii dağıtılan youtuberlar üzerinden, bize düşmedi henüz maalesef.

Paketi gördüğünüzde anlayabileceğiniz üzere pek bir içerik mevcut değil. Fakat Stadia da zaten bu iddia ile ortaya çıkmadı mı? Paketten özel üretim bir Controller ve bir adet de Chromecast çıkmakta. Videoyu aşağıya bıraktık, inceleyen yayıncı konuyla ilgili gereken bilgileri vermekte.

Stadia Çıkış Oyunları Belli Oldu!

Stadia Kullanmak İçin Bunlara İhtiyaç Var mı?

Aslında çok basit bir cevapla hayır, Stadia’nın çıkış amacına ters olurdu böyle bir şey. Çıkan bu ürünler aslında daha çok zevkine hitap eden oyuncular için çıktı. Çünkü Stadia’nın iddiası zaten her oyuncuya, her platformda, her oyunu oynama şansı tanıması. Ekstra ürünlere ihtiyaç bile duymadan hem de! Oldukça iddialı olmasına karşın güçlü bir internet bağlantısı talebinin olduğunu da hatırlamamızda fayda var.

Dilerseniz geçelim 4 dakikalık inceleme videosuna. İşte karşınızda Google Stadia Founder’s Edition Kutu Açılış Videosu!

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

5 Yorumlar

  1. Bu teknoloji oyun sektörünü değiştirecek, demedi demeyin

  2. Yani gayet güzel görünüyor işte. Benim hoşuma gitti. Team Google!

  3. Google Stadia kutu açılım videosu diye yabancı kanaldan unboxing videosu koymuşsunuz ama yine de erken haberim oldu eyv

  4. google’ın ne kadar devasa olduğunu hala anlamış değiliz gerçekten çoook muazzam büyüklükte google. ve istese tüm sektörü yerinden oynatabilir. stadya ile de bunu yapacak

  5. İsmini vermek istemeywn izleyici

    Stadia acaba konsolları devirir mi? Gerçi kitlesi sağlam onların ama bilemedim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir