Anasayfa > Oyun Haberleri > Hadum Boss Rush Modu Karanlığın Gücü ile Black Desert Mobile’a Geliyor
hadum boss rush modu

Hadum Boss Rush Modu Karanlığın Gücü ile Black Desert Mobile’a Geliyor

Pearl Abyss bugün, Hadum Boss Rush modunun Black Desert Mobile evrenine geldiğini duyurdu. Maceracılar artık bu yeni modda karanlığa gömülmüş bosslara meydan okuyabilecek ve çok daha değerli ödüller kazanabilecekler.

Hadum Boss Rush modunda Maceracılar, Elion’un Diyarı’ndaki normal Boss saldırıları sırasında karşılaştıkları bossları yenmekle görevlendirilecek. Bu yeni modda bossları alt etmek daha zor olacak, ancak katılımcılar daha özel ödüller düşürecekler.

Hadum Boss saldırılarına girmek için Maceracıların, Zorluk derecesi 99’da Red Nose Boss Rush ile bir hikaye görevini tamamlamaları gerekecek. Ardından 100 Boss Stamp ve 1 Shadow Knot kullanarak moda girebilecekler. Hadum Boss Rush modu, normal Boss Rush’a kıyasla 3 dakikalık zaman sınırlamasına sahip olup bu süre içerisinde tamamlanmalıdır.

bdo boss rush

Black Sun Artık Daha da Eğlenceli!

Tüm bunlara ek olarak, Black Sun programı, Maceracıların etkinlikte daha keyifli vakit geçirmeleri için değiştirildi. Black Sun artık Çarşamba ve Pazar günleri 18:00 – 19:00 ve 21:00 – 22:00 (sunucu saati) saatleri arasında Maceracılara sunulacak. Maceracılar bu etkinliğe iki kez katıldığında puanları eklenecek ve bu puanlar aracılığıyla ödülleri belirlenecek. Ödüller ertesi gün verilecek ve katılımcılar kazandıkları bu ödülleri özel eşyalar elde etmek için kullanabilecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir