Anasayfa > Oyun Haberleri > Humble Bundle Suskunluğunu Bozuyor – Serial Cleaner Bedava

Humble Bundle Suskunluğunu Bozuyor – Serial Cleaner Bedava

Uzun Zamandır Bedava Oyun yayınlama furyasından uzak kalan Humble Bundle sessizliğini bu harika indie (bağımsız) oyun ile bozuyor.

Serial Cleaner geçtiğimiz yılların çok konuşulan oyunlarından birisi olarak anılmıştı. Özellikle yüksek metacritic puanı ve oyuncuların bir hayli sevdiği ilginç oyun mantığı bunun sebepleri arasında sayılabilir. Oyunda hikaye gereği suç mahalini temizleyen birisini canlandırıyoruz. Puzzle Macera tarzında diyebileceğimiz bu oyunda Seri Katiller varken biz Seri Temizleyiciler açısından görüyoruz olayı. Oldukça yaratıcı bir fikir değil mi? Bizce de!

Oyunun tanıtım videosunun altında hesabınıza nasıl ekleyebileceğinizi de anlattık. İyi seyirler.

Oyunu almak için linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Humble Bundle’ın bu oyuna bedava sahip olup Steam kütüphanenize eklemeniz için sizden ufacık bir beklentisi var. Onların mail listesine abone olmanız. Yani açılan sayfada aşağı sürükleyince tikli şekilde gelen yerde bu durumdan bahsetmişler, tiki kaldırmamanızda fayda var yani.

Eğer hala üye değilseniz üyeliğinizi açın ve aynı linke dönerek abone ola tıklayın. Daha sonrasında da oyunu sağ üstteki profil butonuna tıklayarak ‘Keys’ bölümünde görebilirsiniz. Steam Ürün Etkinleştirme bölümünden oyunu hesabınıza ekleyebilirsiniz. Daha fazla bedava oyun içeriği için Oyun Haberleri kategorimizi takibe almayı unutmayın. Şimdiden hepinize iyi oyunlar.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir