Anasayfa > Oyun Haberleri > İlk Outer Worlds DLC ‘si Yolda!

İlk Outer Worlds DLC ‘si Yolda!

Bu yılın şüphesiz en çok ses getiren oyunlarından biri olan Outer Worlds DLC paketi ile kurduğu evreni genişletmek için yakın bir zamanda dönüyor! Detaylar haberimizde.

The Game Awards ödül töreninde neredeyse her alanda bir adaylığı bulunan Outer Worlds bu yılın en sevilen oyunlarından biri oldu. Kimi çevreler tarafından Fallout‘un vaad ettiklerini karşılayan oyun olarak gösterilen Outer Worlds DLC paketi ile oyuna yeni hikaye ve içerikler ekleneceğinin müjdesini de verdi. 2020 yılında gelmesi beklenen DLC şimdiden hayranlar arasında heyecan yaratmış durumda. Obsidian Entertainment sosyal medya yöneticisi Shyla‘nın geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir gönderi ile ortaya çıkan haberde yolculuğun henüz bitmediğinden bahsediliyor. Bu da yeni ek paketin hikayeye ciddi katkılar yapacağını düşünmek için yeterli bir sebep olarak göze çarpıyor.

Ek paketin çıkışı hakkında henüz tam olarak belirtilmiş bir tarih bulunmuyor. Ancak DLC 2020 yılında oyuncular ile buluşacak. Bakalım oyuncular arasında şimdiden heyecana neden olan gelecek ek paket oyuna ne gibi yeni içerikler ve hikayeler getirecek?

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir