Anasayfa > Oyun Haberleri > Instagram Gece Modu Temasına Kavuştu!

Instagram Gece Modu Temasına Kavuştu!

Yavaş yavaş her uygulamayı sarmaya başlayan tema, Instagram gece modu olarak kendisini gösterdi fakat şu anlık herkesin kullanacağı durumda değil.

Çoğu kişinin birçok uygulamada ilk tercihi olmaya başlayan, daha az batarya kullanıp gözümüzü daha az yoran başımızın tacı gece modu artık Instagram’da da kullanılabilir halde. Instagram’ın yetkili ismi Adam Mosseri, müjdeyi Twitter üzerinden duyurdu.

“Bugünden itibaren Instagram’ı iOS 13 veya Android 10’da gece modunda kullanabileceksiniz. Denemek için telefonunuzu gece moduna alın. ?”

Şu an sadece iOs ve Android’in son sürümünü kullananlar için erişilebilir olan Instagram gece modu temasını uygulamanın içinden açıp kapatamıyoruz, eğer telefonumuz gece modundaysa Instagram da otomatik olarak gece moduna geçiyor.

Instagram gece modu

Daha önceden alfa ve beta sürümlerinden geçmiş olan özelliği kullanmak için Instagram’ın son güncellemesini yükleyip son sürüm bir işletim sisteminde gece modunu kullanmanız yeterli olacaktır. Gece modunun uygulama üzerinden açılıp kapatılmayacağı veya Android ve iOS’un eski sürümlerine gelip gelmeyeceği konusunda henüz kesin bir bilgimiz yok. Umarız kullanıcıları tatmin edecek olan güncellemeler en kısa zamanda yapılır.

Konuyla ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin. Güncel haberler için sitemizi takipte kalabilirsiniz 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir