Anasayfa > Oyun Haberleri > IO Interactive, Warner Bros Ortaklığı Devam Ediyor

IO Interactive, Warner Bros Ortaklığı Devam Ediyor

Pek çok oyuncunun Hitman serisi ile tanıdığı IO Interactive’ten biz oyunculara harika haberler var. Şirketin Türk ceosu Hakan Abrak dün yaptığı açıklamaya göre IO Interactive geliştirilecek olan yeni bir oyun ile Warner Bros ile olan ortaklığının devam ettirileceğini açıkladı. 

Ortaklık Devam Ediyor

2018 Kasımında çıkış yapan Hitman 2 oyunu ile başlayan IO Interactive, Warner Bros ortaklığı, geliştirilecek olan bu yeni oyunda da devam ediyor. İki tarafın da bu ortaklıktan memnun olduğu tarafların açıklamalarına bakılınca anlaşılıyor.

IO Interactive, Warner Bros Ortaklığı Devam Ediyor

Yeni Oyunun Türü Ne?

Gizlilik ve aksiyon deyince aklımıza ilk gelen oyun serilerinden biri şüphesiz ki Hitman olacaktır. Hele o efsaneleşmiş boğma ipi ve susturuculu tabancaları ile hedefleri teker teker etkisiz hale getirmek, kılıktan kılığa girmek pek çok oyuncuyu yıllar boyu cezbetmiştir. Ancak bu güzide ekibi sadece Hitman ile anmak da olmaz. Freedom Fighters, Kane and Lynch gibi oyunlarla büyük oyuncu kitlelerine ulaşan IO Interactive‘nin yeni oyununun türü henüz belli değil.

Tüm oyunları 3. şahıs aksiyon oyunu olan ekibin yeni oyunda da bu türe odaklanacaklarını tahmin ediyoruz. Kim bilir belki de bu gizemli, yeni IO Interactive oyunu bir Hitman olacak.

Oyun dünyasından en güncel haberlere ulaşmak için sitemizin oyun haberleri kategorisine uğramayı unutmayın!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyor, film izliyor, arada bir de kitap okuyorum. Naçizane yazdıkça hem bilgilendiriyorum hem kendimi geliştiriyorum. İlerde bu sektörde çalışmak birkaç hayalimden biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir