Anasayfa > Oyun Haberleri > Küçük ve de Güçlü, Yeni Shai Sınıfı Black Desert Mobile’a Geliyor
shai sınıfı

Küçük ve de Güçlü, Yeni Shai Sınıfı Black Desert Mobile’a Geliyor

Pearl Abyss bugün, yepyeni bir sınıf olan Shai’nin 23 Mart tarihinde Black Desert Mobile evrenine geleceğini açıkladı. Bu yeni sınıf, savaş ve keşif yapmaktan hoşlanan Maceracılar için mükemmel bir seçim olacak.

Florin yakınlarında yer alan ormandan gelen Shai, keşif konusunda oldukça yetenekli olacak. Çok çeşitli güçlendirmeler ve iyileştirme büyülerine sahip olan kahraman, bumerang benzeri silahı Florang’ı ve alt silahı Vitclari’yi kullanarak rakiplerden kaçabilecek ve ekip arkadaşlarını koruyabilecek. 23 Mart’ta resmi olarak macerasına başlayacak olan Shai için Maceracılar, 16 Mart’tan itibaren ön oluşturma yapabilecekler.

Yeni Savaş Modu ile Ekibini Topla, Çarpışmaya Hazırlan

Black Desert Mobile evrenine yeni bir PvP modu “Battlefield of Sun (Güneş’in Savaş Alanı)” da eklendi. Bu devasa yeni savaş modu, Black Desert dünyasının savaş halindeki iki bölgesi olan Valencia ve Calpheon arasındaki savaşı temel alıyor. Maceracılar artık 30’a karşı 30 savaşlara katılabilecekler. Bu sayede PvP hayranlarına gerçek bir heyecan getirecek büyük ölçekli bu savaşta, sunucular arasında bir taraf seçtikten sonra başkalarıyla savaşabilecekler.

Ve, Ramoness Şampiyonası’nın bu yılki ilk sezonu Black Desert Mobile’a geliyor. 3’e 3 PvP modu olan Ramoness Arena’da dövüş becerilerini sergilemek isteyen Maceracılar, bu fırsatı dünyanın en eşsiz oyuncuları olduklarını kanıtlamak için kullanabilecek. 7 Mart tarihine kadar kayıtların açık olacağı şampiyonada, ilk karşılaşmalar 16 Mart tarihinde başlayacak.

Black Desert Mobile ile ilgili daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir