Anasayfa > Oyun Haberleri > Mount & Blade II: Bannerlord Müzikleri Yolda

Mount & Blade II: Bannerlord Müzikleri Yolda

Oyunla ilgili hazırlanan son güncelleme notunda şarkıları ile ilgili gelişmelere yer verildi. Mount & Blade II: Bannerlord Müzikleri gönlümüzü fethedecek!

Oyunla ilgili son bir yıldır bolca güncelleme notu paylaşıldı. Her biri ayrı ayrı güzel gelişmeler olsa da genellikle birbirlerine benziyorlardı. Bu sefer gerçekten seriyi sevenleri kendine yeniden bağlayabilecek içeriklerle karşımıza çıkmayı başardılar. Yapımın müzikleri de ülkemizden çıkacak, hem de eski oyunlara göre çok daha atmosfere dair olarak! Ülkemizde şarkılar üreten bir grup olan Ensemble Galatia ile yerli stüdyomuz Taleworlds oyunun müzikleri üzerine meğerse uzun yıllar önce anlaşmışlar.

Steam Ucuz Oyunlar Listemizi Okudunuz mu?

Mount & Blade II: Bannerlord Müzikleri Ensemble Galatia’dan

Oyun bildiğimiz üzere orta çağ dünyasını ve milletlerini fantastik bir haritada yeniden bir araya getiriyor. Ensemble Galatia da yıllardır müzikleriyle farklı bir şey yapmıyordu aslında. Evet isimlerini birçoğumuz hiç duymamıştık fakat onlarca konser ve şarkı üzerine çalışmış olan grup Orta Çağ müzikleri besteliyor. Tabii hali hazırdaki yayınlanan şarkılarını oyunda dinlemeyeceğiz. Fakat üzülmeyin, grup şarkıları sil baştan hazırlayacak ve besteleyecek.

Armağan Yavuz ile 2007’den beridir tanışmışlıkları olan grubun önceki oyunlara kayıt açısından yeterli olmadıkları için yetişemediklerini belirtiyor ve konserde tanıştıklarını da ekliyor. Yani stüdyo çoktan aklında kestirmiş çalışmak istedikleri isimleri. Grubun ürettiği şarkılardan birisini de sizinle paylaşalım da kulaklarınızın pasını silelim biraz değil mi? Biz çok beğendik, peki ya siz ne düşünüyorsunuz?

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir