Anasayfa > Oyun Haberleri > Need for Speed Heat İçin Oynanış Videosu Paylaşıldı!

Need for Speed Heat İçin Oynanış Videosu Paylaşıldı!

Yarış oyunu denilince akla ilk gelen serilerden biri hiç şüphesiz ki Need for Speed. Başarılı oyun serisi Need for Speed Heat ile oyuncuların karşısına tekrar çıkmaya hazırlanırken oyun için tam 30 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Kemerleri bağlama zamanı. Need for Speed serisinin son üyesi olan Need for Speed Heat‘in çıkış günü yaklaştıkça oyun hakkında gelen bilgiler de doğal olarak artıyor. Oyuncular tarafından merakla beklenen oyun için son olarak bir oynanış videosu paylaşılarak oyunun bazı detayları gözler önüne serildi. 8 Kasım tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyun serinin takipçileri ve yarış oyunlarına meraklı oyuncular için kaçırılmaması gereken oyunlardan biri olacağını şimdiden kanıtlamış durumda.

Videoda da görüldüğü üzere Need for Speed Heat içerisindeki gece ve gündüz döngüsü oldukça güzel işlenmiş. Son teknoloji ürünü grafikler ile bu durum birleşince ortaya haliyle harika manzaralar çıkıyor. Oyuna ekleneceği belirtilen şöhret sistemi de şimdiden oyuncuların ilgisini çekmiş durumda. Bu sistem ile birlikte sokaklardaki şöhretinizin kaderi sizin ellerinizde olacak. Ancak fazla şöhret de peşinize daha fazla polis takılmasına neden olacak, baştan uyaralım.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir