Anasayfa > Oyun Haberleri > Need for Speed Heat Yapım Aşaması Tamamlandı!

Need for Speed Heat Yapım Aşaması Tamamlandı!

Need for Speed Heat özellikle de yarış oyunlarını seven kitle arasında oldukça merakla beklenen bir oyun. EA Games kanadından gelen açıklamalara göre oyunun çıkışı için fazla beklememiz gerekmeyecek. Detaylar haberimizde.

EA Games tarafından yapılan açıklamalara göre yarış oyunu denince çoğu oyuncunun aklına ilk gelen serilerden olan Need for Speed‘in son oyunu Need for Speed Heat tamamlanmış durumda. Oyunun tamamlandığını ve 8 Kasım 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştireceğini söyleyen EA Games  yetkilileri oyunda birçok yenilik olduğunu da belirtti.

Need for Speed Heat ile birlikte mobil platformlarda da araba dizayn ederek oyunda kullanabileceksiniz. Araçlarınızı dizayn etmek ve oyuna aktarmak için ise NFS Heat Studio adlı uygulamayı kullanmanız gerekecek. Bu uygulama sayesinde araçlarınızı daha zahmetsiz bir şekilde düzenlemenin tadını çıkartabileceksiniz.

need for speed heat

Bir diğer yenilik ise avatar sistemi hakkında. Yeni avatar sistemi ile birlikte oyuncuların arabalarının yanı sıra karakterlerini de gönüllerince şekillendirmelerine olanak tanınacak. Bu şekilde kendinizi oyun dünyasına daha da dahil olmuş hissedeceğiniz bir gerçek. Ancak özelleştirilebilir avatarlar sonrası hikaye anlatımı nasıl olacak bunu da bizlere zaman gösterecek.

Tüm bunların yanı sıra bir diğer yenilik de sokak yarışları hakkında. Sokak yarışlarınıza katıldıkça ve başarılar elde ettikçe diğer sokak yarışçıları arasında ününüz artacak. Bu ün size prestij kazandıracağı gibi polislerin de peşinizden bir an olsun ayrılmamalarını sağlayacak. Çıkışına çok az bir süre kalan Need for Speed Heat’de başka ne gibi yenilikler olacak bunu 8 Kasım tarihinde göreceğiz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir