Anasayfa > Oyun Haberleri > OMEN Challenger Series Şampiyonu Grayhound!

OMEN Challenger Series Şampiyonu Grayhound!

Grayhound, Endonezya turnuvasında rakibi Alpha Red’i mağlup ederek OMEN Challenger Series turnuvasının şampiyonu oldu. Detaylar haberimizde!

50 bin dolar ödül havuzuna sahip olan turnuva OMEN Challenger Series, Endonezya’nın Cakarta kentinde ve Japonya, Kore, Çin ve BAE temsilcileriyle birlikte genelde Asya’nın güneydoğusundan katılan takımlarla gerçekleşti.

Altı takım içeren iki grupla başlayan turnuvanın A grubundan çıkan takımlar Absolute ve kayıpsız bir şekilde Alpha Red oldu. B grubunu ilk iki sırada bitiren takımlar ise şampiyon Grayhound ve Filipinler takımı Bren’di. Gruplardan ilk sırada çıkan takımların finalde karşılaşması güzel bir eşleşmeye sahne oldu. Final serisini ve 20.000 dolarlık ödülü kazanan taraf ise Avustralya takımı Grayhound oldu. Final serisinde şampiyon takımın oyuncusu Joshua ‘INS’ Potter, etkili bir performans göstererek takımını galibiyete taşıdı.

Grayhound

  • Final serisinin ilk maçı Inferno’da gerçekleşti. 16-13’lük skor ile güzel bir rekabete sahne olan maçın galibi Alpha Red oldu.
  • İkinci maç ise pek de çekişmeli değildi. Şampiyon takım Grayhound, rakibine Dust 2’de sadece üç raunt vererek kazandı.
  • Serinin son maçında iki takım da sonuna kadar mücadele etti ve Overpass’te belirleyici maçın kazananı Grayhound oldu. 16-14.

Şampiyon takım 20.000 dolarlık ödülün sahibi olurken turnuvanın ikincisi Alpha Red 10.000 dolarla turnuvadan ayrıldı.

Grayhound

En güncel oyun gelişmeleri için bizi takipte kalabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir