Anasayfa > Oyun Haberleri > One Punch Man: A Hero Nobody Knows Geliyor!

One Punch Man: A Hero Nobody Knows Geliyor!

One Punch Man: A Hero Nobody Knows Geliyor! Çıktığı günden itibaren anında fenomen olan animenin sonunda oyunu da geliyor! Tarih ise Şubat 2020. 

Geliyor gönüllerin efendisi, hem de oyun olarak! One Punch Man: A Hero Nobody Knows oyununun kapalı betasının yapıldığı biliniyordu. Sevilen animenin oyun adaptasyonu 28 Şubat 2020’de Xbox, Play Station 4 ve Steam üzerinden masaüstü oynanabilecek.

Anime severler onu çok iyi tanıyor. Saitama Reyiz, alışık olduğumuz, kendini ciddiye alan ve ulvi amaçlar için çalışan anime süperkahramanlarının karizmasını ayaklar altına aldı. Düz Adam Sabri’nin bile yanında halt ettiği ve hobi için kahramanlık yapan Saitama sonunda oyun da oluyor.

Trailer Yüz Güldürücü

Kapalı beta dedikodularına gelmeden önce biraz trailerdan konuşalım. Trailerdan anlaşılan oyun üç boyutlu ama öyle bir üç boyut ki sevdiğimiz iki boyutlu anime estetiğine de uygun. Sanki gölge ile öne çıkarılıp üç boyut etkisi verilmiş iki boyutlu görseller gibi. Bir anime oyunundan beklediğim estetik budur.

Kapalı Beta İzlenimleri

Oyunun konusu One Punch Man olunca akıllara tek soru geliyor. Bir yumruğuyla herkesi indiren Saitama’nın olduğu oyunun oynanışı nasıl zevkli olabilir. Bu sorunun cevabını kapalı betayı oynamış olan bir oyuncu vermiş. Yapımcılar akıllıca bir hamleyle Saitama’nın seçildiği 2v2 ve 3v3 maçlarda Saitama’nın oyuna girmesi için 150 saniye vermişler. Bu da demek oluyor ki, ya iki defansif kahramanla Saitama’nın gelmesi beklenecek ya da Saitama boşverilip üçer karakterle kapışılacak. Kapalı beta oyuncusu, oyun deneyimini pürüzsüz bir aksiyon oyunu olarak tanımlıyor. Bizim de heyecanımız yükseliyor. Oyun ayrıca kapalı betada olmayan mekanikleri de getirecek. Hemen bir kapalı beta oynanış videosunu da paylaşalım.

Preorder Paketi Etkileyici

Oyunun Xbox ve Play Station versiyonları için preorder verilebiliyor. Fiyatı 59.99$ (üzdü). Ancak imkanı olanlar için kaçırılmaması gereken bir fırsat. Preorder paketi, Bandai Namco üzerinden verildiği zaman  Saitama Dream Version için erken erişim kodu, Saitama sweati, takım elbisesi ve maskesi ile birlikte geliyor. Preorder paketi dediğin de böyle olur.

One Punch Man: A Hero Nobody Knows ile ilgili gelişmeler için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Ezgi Çetin

Ezgi Çetin bağımsız bir oyun geliştirici ve Savebutonu yazarıdır. 29 yaşında ve bir kedi annesidir. En sevdiği oyun Tetris.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir