Anasayfa > Oyun Haberleri > Overwatch 2 İçin Yeni Kahraman: Sojourn!

Overwatch 2 İçin Yeni Kahraman: Sojourn!

Başarılı MOBA-FPS melezi Overwatch’un BlizzCon’da açıklanan devam oyunu Overwatch 2 hakkında bilgiler geldi. Oyuna gelecek olan yeni kahramanımız Sojourn olacak.

Blizzard, uzun zamandır üzerinde olan tepkiye rağmen BlizzCon etkinliğinde açıkladığı Overwatch 2 ile dikkatleri pozitif olarak üzerine çekmiş durumda. Oyunla ilgili detaylı bilgiye sahip olmasak da şimdiden öğrendiğimiz birkaç şey var. Bunlardan biri de oyuna gelecek olan yeni şampiyon Sojourn.

sojourn

BlizzCon’da açıklanan Overwatch 2 için açılış konuşmasını oyunun geliştiricisi Jeff Kaplan yaptı. PvP ve PvE modlarındaki değişikliklerden söz eden Jeff Kaplan, oyunun yeni şampiyonunu da açıkladı. Sojourn, uzun zamandır oyunun sinematik videolarında gördüğümüz ama henüz oyuna gelmemiş olan karakterlerden. Kendisi hikayeye göre Soldier 76, Winston, Tracer gibi isimlerle Overwatch’ta beraber görev yapmış kıdemli bir kaptan. Bu vesileyle hikayenin önemli parçalarından biri de oyun içine eklenmiş olacak.

Sojourn hakkında BlizzCon’da detaylı bilgi verilmese de kendisinin sibernetik güçlere ve dövüş yeteneklerine sahip olduğunu biliyoruz. Karakter büyük ihtimalle DPS sınıfında karşımıza çıkacak olsa da kesin bir şey söylemek için hâlâ çok erken. Elimize yeni bilgiler geçtikçe sizlerle paylaşacağız. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir