Anasayfa > Oyun Haberleri > Overwatch Halloween Terror Başlıyor!

Overwatch Halloween Terror Başlıyor!

Overwatch hayranlarının merakla beklediği ve çıkış tarihi hakkında birçok teori ortaya attığı Cadılar Bayramı etkinliği Overwatch Halloween Terror başlıyor! Etkinliğe dair tüm detaylar haberimizde.

Cadılar Bayramı tüm oyunlar için harika bir etkinlik fırsatı sunuyor. Overwatch hayranlarının uzun zamandır hakkında bir şeyler duymak için beklediği Overwatch Halloween Terror için de nihayet Blizzard cephesinden birkaç bilgi geldi. Gelen bilgiler geçen yıllara göre oldukça zayıf olsa da paylaşılan içerikler hakkındaki bilgi azlığı hayranların merakını daha da kamçılamış durumda. Blizzard tarafından resmi Twitter hesabından paylaşılan kısa bir videodan edindiğimiz bilgiler yalnızca etkinlikte yer alacak bir emote, başlangıç ve bitiş tarihleri.

Oyuna ekleneceği bilinen tek içerik Zenyatta‘ya ait olan bir emote. Bunun yanı sıra kullanıcılar geçmiş yıllarda çıkmış olan Halloween Terror kostümleri ve içeriklerine de ulaşabilecek. Overwatch oyuncularının iyi bileceği gibi Blizzard özel etkinlik içeriklerini yalnız etkinlik süresince kullanıcıların satın alımına açar. Kısacası bir etkinlik içeriğine sahip olmak için verilen süreyi kaçırdıysanız diğer etkinliğe kadar yaklaşık 1 yıl beklemeniz gerekir.

Ancak bu durumun bir de artı yönü bulunuyor. Eğer oyun içi paranız yeterli olmadığı için bir etkinlik kostümünü kaçırdıysanız üzülmeyin. Gelecek yılın etkinliğinde eski içeriklerin fiyatı hatırı sayılır bir miktarda düşüyor. Böylece satın almaya karar verdiğiniz içeriklere daha az masraf ile sahip olabilirsiniz.

overwatch halloween terror

Overwatch Halloween Terror etkinliği için oyunun Nintendo Switch‘e çıkacağı tarihi uygun görmüş gibi görünüyor. Bu da forumlarda ve çeşitli internet sitelerinde bir süredir devam eden tartışmalara son noktayı koyuyor. Hayranlar arasında etkinliğin başlayacağı tarihe dair birçok tahmin yürütülüyordu. Bu konuda galip çıkan taraf ise görünüşe göre Nintendo Switch için oyunun çıkış tarihi ile etkinlik başlangıç tarihinin aynı olacağını savunan oyuncular oldu.

Bugün başlayacak etkinik 3 hafta boyunca devam edecek. Oyuncular çok özledikleri Junkenstein’s Revenge oyun modunu bu süre zarfında oynayabilecekler. Bu oyun modu oyunun ilk Cadılar Bayramı etkinliğinden beri neredeyse hiç değişiklik göstermeden her yıl Cadılar Bayramı için oyuna ekleniyor. Bakalım Blizzard bu sene oyun modunda herhangi bir değişikliğe gidecek mi? Bunun yanı sıra hayranların artık yeni şeyler görmek istedikleri de bir gerçek.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir