Anasayfa > Oyun Haberleri > Overwatch’un Yeni Şampiyonu Echo Sızdırıldı!

Overwatch’un Yeni Şampiyonu Echo Sızdırıldı!

Blizzard Gear dükkanında paylaşılan artwork ile Overwatch’un yeni şampiyonu Echo sızdırıldı. Kısa bir süre dükkanda kalan çizim hemen kaldırılsa da zamanında fark edip yakalamayı başaranlar oldu.

MMO Champion forumunun üyeleri tarafından fark edilen bu çizim birkaç şampiyonu birlikte gösterirken aradan farklı bir şampiyon, Echo, Tracer‘ın üstünden göze batıyor. Bir süredir çıkışı hakkında dedikoduların döndüğü Echo‘nun oyundaki varlığının bu çizimle birlikte kesinleşmiş olduğunu varsayabiliriz.

Echo, ‘Reunion’ isimli Overwatch animasyonunda yaptığı küçük bir çıkışla oyunda canon olduğunu belli etmiş olsa da henüz oyuna gelmesi için hazır olmadığı söylenmişti. Bu hafta sonu yapılacak BlizzCon‘da tanıtılması beklenen Overwatch 2‘nin sunumunda oyunla ilgili birçok özellik paylaşılacak. Bu özellikler arasında yeni modların ve haritaların bulunması beklenirken ‘yeni bir şampiyon’un da gösterileceği umut ediliyor. Bu şampiyonun da tabii ki Echo olma olasılığı yüksek.

Henüz şampiyonla ilgili elimizde fazla detay olmasa da BlizzCon‘da paylaşılacak yenilikleri sitemizden sizlere aktarıyor olacağız. Oyun dünyasındaki gelişmelerden anında haberdar olmak için sitemizin oyun haberleri kategorisine uğramayı unutmayın.

Hakkında Dilara Yıldırım

6 yaşından beri video oyunlarına olan bağlılığını sürdürmüş, basit hayalleri olan basit bir dil bölümü öğrencisiyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir