Anasayfa > Oyun Haberleri > Parçalanmış Ağ Operasyonu – Büyük CS:GO Güncellemesi

Parçalanmış Ağ Operasyonu – Büyük CS:GO Güncellemesi

Popüler FPS oyunu CS:GO, gün geçtikçe eskimesine rağmen oyuncularına verdiği önemi azaltmayıp yeni özelliklerle güncellenmeye devam ediyor. Yeni güncellememizle gelen etkinlik Parçalanmış Ağ Operasyonu.

Oyuna eklenen “ajan”lar, güncellemenin en ilgi çekici unsuru gibi gözüküyor. CT veya T tarafında kullanabileceğimiz bu karakterlerin kendine özel sözleri, görünümleri ve animasyonları olacak. Eklenen ajanlar ayrıca oyuna yeni koleksiyon kartlarını da getirmiş ve topluluk pazarını canlandırmış durumda.

cs:Go Parçalanmış Ağ Operasyonu

Farklı CS:GO oyun modlarında ortaya çıkan görevleri oyunu oynayarak tamamlayabileceğiz. Görevler oyunu oynayan herkese açık fakat ödülleri alabilmek için bir bilet almanız gerekiyor. En az 16 hafta boyunca sürecek olan operasyonda sürekli farklı farklı görevler gelecek.

Farklı modlara aynı zamanda farklı haritalar da gelmiş durumda. Uçan Gözcü moduna eklenen yeni Lunacy haritası, Tehlikeli Bölge moduna eklenen yeni ve topluluk yapımı Jungle haritası, Alıştırma veya Basit Eğlence modlarında oynayabileceğimiz Studio haritası ile eğlencenin gözüne vuracağız gibi gözüküyor.

studio
Parçalanmış Ağ Operasyonu ile CS:GO’ya eklenen Studio haritası

Bazı silahların fiyatlarına da güncellemeler getirdi. SG553’ün fiyatı tekrar $3000 olurken FAMAS ve Galil AR silahlarının fiyatı oyun içinde $200 daha az olacak.

Ayrıca oyunun sadece öldürmelerden ibaret olmadığını göstermek için raunt sonunda “Flaş bombasıyla en çok rakibi kör etti” gibi istatistikler de sunulacak. Aşağıdaki gibi yani.

cs:go parçalanmış ağ operasyonu

Oyunun sadece oynanışında güncellemeler yok tabii ki. Yeni kasalar, bıçaklar, koleksiyonlar, graffitiler de oyunculara sunulmuş durumda. Bu içerikleri operasyonun web sitesinden detaylı bir şekilde incelemek için bu linke tıklayabilirsiniz.

parçalanmış ağ operasyonu
Parçalanmış Ağ Operasyonu ile oyuna eklenen yeni çıkartmalar

Yeni güncelleme oyunu uzun bir süre daha canlı tutacak gibi duruyor. Umarız oyuncuları tatmin eden içeriklerle birlikte güzel bir deneyim yaşatabilir bu yeni operasyon.

En güncel oyun haberleri için bizleri takipte kalın, hepinize iyi oyunlar diliyoruz 🙂

 

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir