Anasayfa > Oyun Haberleri > PlayStation 5’in İlk Oyunu Duyuruldu!

PlayStation 5’in İlk Oyunu Duyuruldu!

12.12.2019 tarihinde gerçekleştirilen The Game Awards (Oyun Ödülleri) etkinliği kapsamında birçok yeni oyun görücüye çıktı.

Yeni duyurular ile izleyicileri ekran başına kitleyen The Game Awards etkinliğinde kuşkusuz en dikkat çeken isim ise Godfall oldu. Yayıncı Gearbox Publishing ve Counterplay Games eşliğinde geliştirilen Godfall, PlayStation 5’in ilk çıkış oyunlarından biri olacak. Peki oyun bizlere neler sunuyor?

Godfall PlayStation 5 için duyuruldu!

Godfall, şövalyeler ve büyüler ile harmanlanmış fantastik bir dünyada geçen yepyeni yeni nesil looter ve slasher oyunu. Bol bol kan dökecek ve daha iyi ekipmanlar ile düşmanlarımıza karşı dik duracağız. Yeni ekipmanlar için avlanacak, karşımıza çıkan düşmanların üstesinden geleceğiz.

Godfall PlayStation 5 Godfall

Godfall’u istersek tek, istersek iki veya üç oyuncuyla beraber co-op olarak oynayabileceğiz. Buna ek oyun 2020 yılı içerisinde Epic Games Store için de çıkışını gerçekleştirecek. Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Peki ya siz yeni nesil PlayStation oyunu Godfall‘u nasıl buldunuz? Grafikler tatmin edici mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın. Diğer güncel haberler için bizi buradan takip etmeyi unutmayın.

 

 

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir