Anasayfa > Oyun Haberleri > Project A: Riot Games’ten FPS Oyunu

Project A: Riot Games’ten FPS Oyunu

LoL’ün 10. yılıyla beraber piyasaya altı proje birden süren Riot Games, şu anda Project A olarak geçen FPS oyunu üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

Oyunun doku paketi League of Legends’ı andırırken mekanikleri Overwatch’u ve Paladins’i çağrıştırıyor. Oynanışı ise oyuncuları tatmin edecek seviyeye ulaşacak gibi gözüküyor. Riot Games, oyun hakkında ayrı bir video yayınladı. Türkçe alt yazı da içeren videodan oyunun oynanışını izleyebilirsiniz. Video ayrıca oyunun geliştirilmesiyle ilgili bazı bilgiler de barındırıyor.

Oyunun, taktiksel FPS oyunların ruhuna sadık kalarak üretileceği ve geleneksel FPS oyunlarında mevcut olan birçok sorunu çözeceği iddia ediliyor. Sunucuların düşük tick-rate kullanmasından dolayı çıkan problemlerin, yüksek ping ve hile problemlerinin oyunda barınmayacağı söyleniyor. Lagdan avantaj sağlayıp diğer oyuncular üzerinde üstünlük kuranların oyununun da bu sayede bozulacağı belirtiliyor.

project a net

Project A Oyununda Hilecilere Sıfır Tolerans!

Oyunun çıkışına yaklaştıkça bizlerle paylaşılan teknik detaylar artacak. Videoda belirtilen bilgilere göre oyunun geliştirme ekibinin başlangıçtan beri ilk hedefi hileleri oyundan uzak tutmak oldu. Project A, bu konuda hiç de insaflı gözükmüyor.

project a hile önlemi
“Hileci tespit edildi. Maç iptal edildi. Hileci cezalandırıldı ve oyununuz iptal edildi. Herhangi bir oyuncunun hanesine zafer veya bozgun yazılmadı.”

Project A hakkında kabaca verilen bilgiler bu şekilde. Yeni bilgiler geldikçe sizlere sunmak için bekliyor olacağız. Bizi takipte kalın, hepinize iyi oyunlar 🙂

 

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir