Anasayfa > Oyun Haberleri > PUBG x Angry Birds Etkinliği Yayında

PUBG x Angry Birds Etkinliği Yayında

En popüler mobil oyunlardan birisi olan PUBG, bu sefer de PUBG x Angry Birds etkinliği ile oyuncularının karşısına çıkıyor.

Bugün yani 16 Aralık tarihinde başlayan ve 30 Aralık’a kadar sürecek etkinlik ile Angry Birds PUBG’ye geliyor. PUBG x Angry Birds etkinliğini oyunun içine bir mini Angry Birds oyunu geliyor olarak da düşünebiliriz. Aynı zamanda Angry Birds için de 10. yıl kutlaması minvalinde olan etkinlik kapsamında oyunda çeşitli ödüller kazanmak mümkün. Kısaca PUBG x Angry Birds etkinliğini özetlemek gerekirse Angry Birds’den alışık olduğumuz şekilde kuşları kasalara fırlatarak onları kırmaya ve içlerindeki çeşitli ödülleri kazanmaya çalışıyoruz. Ödüller de tahmin edebileceğiniz üzere Angry Birds temasında. Kuş ve domuz temalarında silah ve ekipman kozmetiklerine bu etkinlik sayesinde ulaşmanız mümkün.

Etkinliğin ikinci bir kısmı olarak ise bir kar topu etkinliği mevcut. Çeşitli görevleri yaparak kar topları kazanabiliyor ve bunları kuşları kurtarmak için kullanabiliyoruz. Ne kadar çok kar topu o kadar iyi ödüller anlamına geliyor. Bu kısımda da etkinliğin ilk kısmından farklı birtakım ödüller elde etmek mümkün.

Etkinlik sadece mini oyun olarak değil aynı zamanda girişteki bekleme alanında da karşımıza çıkıyor. Bekleme alanında da “Kuş Bombaları” fırlatarak kuleleri yıkarak kendimize minik bir eğlence yaratabiliyoruz.

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir