Anasayfa > Oyun Haberleri > Rainbow Six: Siege Cadılar Bayramı Etkinliği Başladı

Rainbow Six: Siege Cadılar Bayramı Etkinliği Başladı

Ubisoft tarafından geliştirilen ve geniş bir oyuncu kitlesi tarafından sevilerek oynanan Rainbow Six: Siege Cadılar Bayramı etkinliği başladı. Detaylar haberimizde.

Cadılar Bayramı dönemi yıl içerisinde özellikle de oyuncuların şüphesiz en sevdiği dönemlerden. Neredeyse her oyuna eklenen yeni içerikler, modlar ve kozmetik eşyalar ile adının aksine cıvıl cıvıl geçen bu dönem için Ubisoft cephesi de kolları sıvadı. Şirketin en popüler yapımlarından olan Rainbow Six: Siege Cadılar Bayramı etkinliği ile oyuna birçok farklı içerik eklendi.

Bunların en dikkat çekeni ise şüphesiz yeni oyun modu. Doktor’s Curse adını taşıyan bu modda Doc tarafından ele geçirilmiş ve terk edilmiş bir Eğlence Parkı haritasına konuk oluyoruz. Elbette ki harita Cadılar Bayramı temasına uygun olacak şekilde baştan aşağı düzenlenmiş durumda.

23 Ekim tarihinde başlayan etkinlik 6 Kasım günü sona erecek. İki ekip halinde oynanacak modda bir ekip silah olarak yalnız balyoz ve birkaç ekipman kullanabilecek. Karşı takımda ise Ela, Frost, Smoke, Kapkan ve Lesion bulunacak. Bu ekip ise silah kullanamıyor ancak haritada tuzaklar kurabiliyorlar. Bunun yanı sıra özel güçlere de sahip olan ekibin amacı hayatta kalmak. Tahmin edeceğiniz üzere diğer ekip de onları rant bitmeden öldürmekle görevli.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir