Anasayfa > Oyun Haberleri > Rainbow Six Siege İçin ‘Spider-Man Operatörü’ Fikri Var!

Rainbow Six Siege İçin ‘Spider-Man Operatörü’ Fikri Var!

Rainbow Six Siege farklı becerilere veya aletlere sahip farklı operatörleriyle öne çıkan bir oyun. Her sezonda iki yeni operatör getirebilmek biraz zorlu bir iş gibi gözükse de geliştiricilerin henüz fikir bulma açısından bir sıkıntıları yok gibi görünüyor. Bu fikirlerin arasında ilginç bir tanesi daha var. Tıpkı Spider-Man gibi tavanlarda dolaşabilecek bir operatör.

Tasarımcı Jean-Baptiste Hallé‘ın dediğine göre bu, yaklaşık 2 yıl önce tartışılmış bir fikir. Tasarımcı Emilien Lomet ise bu fikir hakkındaki açıklamayı şöyle yapıyor:

Tavanlarla bağlantılı araçlarla ilgili asıl problem interaktif olarak tasarlanmış olmamaları. Yokai droneları küçük olmalarına rağmen hala problem yaratabiliyor ki kocaman bir operatörü tavanda asılı tutma fikri bizim için biraz korkutucu.

Rainbow Six Siege

Açıklamada bahsedildiği gibi Rainbow Six Siege operatörleri arasından Echo‘nun Yokai droneları hareket ettirilebilir bir alet olsa da tavana yapıştığında hareket özelliğini kaybediyor. Tavanlarda hareket edebilecek herhangi bir alet bile tasarlanmamışken bir operatörün sakince herkesin üstünden emekleyerek geçmesi oyunculara bile alışılmışın dışında gelebilir. İmkansız olmamasıyla birlikte, oyuna eklenebilirse mekanikleri eğlenceli bir operatör olması mümkün. Bu konuda Hallé, “Bununla uğraşmak için zamanımız olursa bir prototip yapmayı çok isterim, çünkü fazlasıyla eğlenceli olacağını düşünüyorum. Birinin üstüne indiğinizi düşünsenize.” diyor.

Fikrin kesin olmamasıyla birlikte belki uzun bir süre sonra ‘Spider-Man operatörü‘müzle karşılaşmak mümkün olabilir. O zamana kadar, Rainbow Six Siege 4. yılının son sezonunda tanışacağımız Kenya ve Hindistan operatörlerinin haberi için takipte kalın.

Oyun dünyasındaki gelişmelerden anında haberdar olmak için sitemizin oyun haberleri kategorisine uğramayı unutmayın.

Hakkında Dilara Yıldırım

6 yaşından beri video oyunlarına olan bağlılığını sürdürmüş, basit hayalleri olan basit bir dil bölümü öğrencisiyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir