Anasayfa > Oyun Haberleri > Rainbow Six Siege – La Casa De Papel Etkinliği Başladı!

Rainbow Six Siege – La Casa De Papel Etkinliği Başladı!

Popüler taktiksel FPS oyunu Rainbow Six Siege, yaptığı Netflix anlaşmasıyla beraber getirdiği sınırlı süreli La Casa De Papel etkinliğini duyurdu.

“Bank’te bir şeyler dönüyor. Ortada bir rehin var, kendisinin güvenliği senin ellerinde. Soygun sürüyor, tansiyon hat safhaya çıkıyor.

Rainbow Six: Siege’in Netflix ile ilk anlaşmasıyla birlikte sizlere kendilerinin İspanyolca dizisi La Casa De Papel konseptinde kısa süreli bir etkinlik sunuyoruz.

20-25 Kasım tarihleri arasında kendi soygununuzu deneyimleyin!”

Ubisoft, etkinliği bu şekilde duyurdu. Rainbow Six Siege oyununda beş gün boyunca sürecek kısa etkinlikte La Casa De Papel dizisinin ikonik kıyafetini giymiş bir rehineyi kurtarmak için Bank haritasında klasik bir maç yapıyoruz. Etkinlikle birlikte Hibana ve Vigil için de aynı kıyafetin oyuna geldiğini belirtmeden geçmeyelim. Yapılan açıklamaya göre etkinlikte bu iki operatörü oynarken kıyafetleri satın almadan giyebileceğiz. Kıyafetleri içeren paketleri de yaklaşık bir yıl boyunca marketten satın alabileceğiz.

İki sevilen eserin bir araya gelmesiyle piyasaya sürülen etkinlik oyuncuların hoşuna gidecek gibi duruyor. Umarız bu tarz aktivitelerin devamını da görebiliriz büyük oyun firmalarından.

Etkinlik hakkında daha da detaylı bilgi için buraya tıklayarak Ubisoft’un Steam üzerinden yaptığı açıklamayı okuyabilirsiniz. En güncel oyun haberleri için bizi takipte kalın, hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

 

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir Yorum

  1. hocan bu çok güzel olmuş fakat oyunu pc açmıyor 🙁

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir